حکیم اوغلو Hekimoglu

سریال حکیم اوغلو Hekimoglu درباره متخصص بیماری های عفونی و چهل ساله به نام آتش است ، او معروف است و به خوبی بیماران را درمان میکند ، ولی مشکل اصلی او درک و اجرا نکردن قوانین بیمارستان است و ...

معرفی سریال سریال حکیم اوغلو Hekimoglu

این مجموعه زیبا و تماشایی در سال 2019 توسط کشور ترکیه و به زبان ترکی تولید و ساخته شده است . کارگردانی این عنوان را امره آیبک، هولیا گزر، سمیه باگچی انجام داده اند و نویسندگی فیلمنامه هم بصورت مشترک بر عهده بانو کریمیتچی بوزکورت، نسه سن، مورات تاشکند بوده و بازیگران این اثر تیموچین اسن، اوکان یالابیک، کان یلدیریم، آیتاچ ساسماز، ابرو اوزکان، داملا کولبای، محمد دده، بلچیم بیلگین، فیلیز احمد، سردار اورچین، سوتاپ اوزالتون، گوون کیراچ، دیلک گولر هستند .

 

این سریال چه زمانی و توسط چه شبکه ای پخش شد ؟

سریال سریال حکیم اوغلو Hekimoglu برای اولین بار در تاریخ هفدهم دسامبر 2019 توسط کانال بسیار محبوب و پربیننده Kanal D نمایش داده خواهد شد .

 

چه اطلاعات دیگری از این مجموعه داریم ؟

تهیه کنندگی این اثر برعهده کمپانی های کارگا سون پیکچرز و اوجو پیکچرز است که در دو فصل پنجاه و هشت قسمتی در شهر استانبول تولید و فیلمبرداری شده و تا کنون توانسته هشت بار کاندید دریافت جایزه های مختلف از فستیوال های مهم بین المللی شود .

نظرات و نقدها 0

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *