قهرمانان Heroes

سریال قهرمانان Heroes 2006 درباره مردمی است که وقتی میفهمند قدرت ها فرابشری دارند زندگیشان تغییر میکند و باید در کنار تمام مشکلات ، از فردی که میخواهد قدرت های آنان را تصاحب کند هم محافظت کنند و ...

معرفی سریال قهرمانان Heroes

این مجموعه زیبا و تماشایی در سال 2006 توسط کشور آمریکا و به زبان های انگلیسی ، ژاپنی ، اسپانیایی تولید و ساخته شده است . کارگردانی این عنوان را گرگ بیمن، آلن آرکوش، ژانوت شوارک انجام داده اند و نویسندگی فیلمنامه هم بصورت مشترک بر عهده تیم کرینگ، نورا کی فاستر، آدام آرموس بوده و بازیگران این اثر جک کلمن، هیدن پانتییر، میلو ونتیمیلیا، ماسی اوکا، سندهیل رامورتی، گرگ گرونبرگ، جیمز کیسون، آدریان پاسدار، زکری کوئینتو، علی لارتر، کریستین رز، اشلی کرو هستند .

 

این سریال چه زمانی و توسط چه شبکه ای پخش شد ؟

سریال قهرمانان Heroes برای اولین بار در تاریخ بیست و پنجم سپتامبر 2006 توسط کانال بسیار محبوب و پربیننده NBC نمایش داده خواهد شد .

 

چه اطلاعات دیگری از این مجموعه داریم ؟

تهیه کنندگی این عنوان بر عهده کمپانی های تیلوایند پروداکشنز ، ان بی سی یونیورسال تلویژن و یونسورسال مدیا استودیوز بوده است که در شهر سانتاکلاریتا ایالت کالیفرنیا تولید و فیلمبرداری شده و توانسته یکبار برنده جایزه مهم امی شود و سی و یک بار جایزه از فستیوال های بین المللی را کسب کرده و صد و هشت بار دیگر هم کاندید دریافت جوایز دیگر شده .

نظرات و نقدها 0

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *