نیروی اهریمنی او His Dark Materials

سریال نیروی اهریمنی او His Dark Materials درباره دختری است به نام لیرا که در دنیایی زندگی میکند که جادو ، علم و الهیات حرف اول را میزنند ، تلاش او برای پیدا کردن دوستش که ریوده ، به پدیده ای مرموز میرسد و ...

معرفی سریال نیروی اهریمنی او His Dark Materials

این مجموعه زیبا و تماشایی در سال 2019 توسط کشور های آمریکا ، انگلستان و به زبان انگلیسی تولید و ساخته شده است . کارگردانی این عنوان را جیمی چایلدز، ویلیام مک گرگور، آمیت گوپتا انجام داده اند و جک تورن، فرانچسکا گاردینر هم بصورت مشترک وظیقه نویسندگی فیلمنامه را برعهده داشته اند و بازیگران این اثر دافنه کین، برایان فیشر، امیر ویلسون، کیت کانر، روث ویلسون، سیمون کربی، آریون باکاره، ویل کین، کریستلا آلونزو، لین مانوئل میراندا، فرانک بورک، روتا گدمینتاس، جو تندبرگ هستند .

 

این سریال چه زمانی و توسط چه شبکه ای پخش شد ؟

سریال نیروی اهریمنی او His Dark Materials برای اولین بار در چهارم نوامبر 2019 توسط کانال بسیار محبوب و پربیننده BBC One نمایش داده شد .

 

چه اطلاعات دیگری از این مجموعه داریم ؟

تهیه کنندگی این اثر برعهده کمپانی های آنتون ، بد ولف ، بی بی سی استودیوز است . فصل سوم این عنوان هشت قسمت دارد . فیلمبرداری و تولید بنا بر اعلام عوامل سازنده در شهر کاردیف کشور ولز بوده . داستان بر اساس کتابی به قلم فیلیپ پولمن ، اقتباس شده . این مجموعه بصورت همزمان از طریق شبکه HBO نیز منتشر میشود .

نظرات و نقدها 0

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *