ما اینیم دیگه How We Roll 2022

سریال ما اینیم دیگه How We Roll 2022 درباره شوهری و پدرس 35 ساله است که پس از اخراج از کارخانه خودروسازی ، میخواهد به دنبال علاقه اش که بازی کردن بولینگ اما بصورت حرفه ای است برود و مخارج خانواده را اینگونه تامین کند و ...

معرفی سریال ما اینیم دیگه How We Roll 2022

این مجموعه زیبا و تماشایی در سال 2022 توسط کشور آمریکا و به زبان انگلیسی تولید و ساخته شده است . کارگردانی این عنوان را بصورت مشترک مارک سنترووسکی، بتسی توماس، فیل لوئیس انجام داده اند و مارک گراس، تام اسمالوود، مایکل گلوبرمن هم وظیقه نویسندگی فیلمنامه را برعهده داشته و بازیگران این اثر پیت هولمز، کیتی لووز، میسون ولز، جولی وایت، چی مک براید، تهج مووری، متیو جی مک کارتی، آماندا پرز، جودی کین، روندی رید، ویل گرینبرگ، شریل لی رالف، لین آلیشیا هندرسون هستند .

 

این سریال چه زمانی و توسط چه شبکه ای پخش شد ؟

سریال ما اینیم دیگه How We Roll 2022 برای اولین بار قرار است در سی و یکم مارس 2022 توسط کانال بسیار محبوب و پربیننده CBS نمایش داده شود .

 

چه اطلاعات دیگری از این مجموعه داریم ؟

تهیه کنندگی این اثر برعهده کمپانی های های مام پروداکشنز ، تری ریورز اینترتیمنت ، هوریکن پروداکشنز و سی بی اس استودیوز است . فصل اول این عنوان یازده قسمت دارد . فیلمبرداری و تولید بنا بر اعلام عوامل سازنده در شهر نیویورک بوده و توانسته یکبار کاندید دریافت جایزه از جشنواره های معتبر و مهم بین المللی شود . این ساخته همچنین با نام سریال Smallwood 2022 هم شناخته میشود و معروف است .

نظرات و نقدها 0

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *