کلایدسکوپ Kaleidoscope 2023

سریال کلایدسکوپ Kaleidoscope 2023 درباره یکی از بزرگترین سرقت های جهان به ارزش هفت میلیارد دلار است ولی خیانت و طمع و مشکلات دیگر در اطراف آنها میتواند مشکل ساز شود و ...

معرفی سریال کلایدسکوپ Kaleidoscope 2023

این مجموعه زیبا و تماشایی در سال 2022 توسط کشور آمریکا و به زبان انگلیسی تولید و ساخته شده است . کارگردانی این عنوان بصورت همزمان توسط میرزی الماس، راسل لی فاین، اوراردو گت انجام شده و اریک گارسیا، کیت بارنو، کالن ایگان بصورت مشترک نویسندگی متن فیلمنامه را انجام داده اند و بازیگران این اثر جیانکارلو اسپوزیتو، روفوس سیول، جای کورتنی، تاتی گابریل، پاز وگا، روزالین البای، پیتر مارک کندال، نیوشا نور، جان هانس تستر، سامی پرالتا، بابا ویلر، ویت واشینگ هستند .

 

این سریال چه زمانی و توسط چه شبکه ای پخش شد ؟

سریال کلایدسکوپ Kaleidoscope 2023 برای اولین بار در تاریخ اول ژانویه 2023 توسط کانال بسیار محبوب و پربیننده NetFlix نمایش داده شد .

 

چه اطلاعات دیگری از این مجموعه داریم ؟

تهیه کنندگی این اثر برعهده کمپانی های اتوماتیک اینترتیمنت ، اسکات فری پروداکشنز و نتفلیکس استودیوز است . فصل اول این عنوان هشت قسمت دارد . فیلمبرداری و تولید بنا بر اعلام عوامل سازنده در بخش بروکلین در شهر نیویورک بوده . نکته این مجموعه این است که دیدنش ترتیب خاصی ندارد و میتوان از آخر به اول سریال را مشاهده کرد! .

نظرات و نقدها 0

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *