سلطان سرمایه گذاری افتضاح King of Stonks 2022

سریال سلطان سرمایه گذاری افتضاح King of Stonks 2022 درباره مردی است به نام فلیکس آرماند که همیشه میخواهد در اوج باشد چون وقتی آنجا باشد احترام دارد و شایسته شناخته میشود ، اما ...

معرفی سریال سلطان سرمایه گذاری افتضاح King of Stonks 2022

این مجموعه زیبا و تماشایی و پرطرفدار و چشم نواز در سال 2022 توسط کشور آلمان و به زبان آلمانی تولید و ساخته شده است . کارگردانی این عنوان را بصورت مشترک یان بانی، ایزابل سوبا، فاکوندو اسکالراندی انجام داده اند و نویستدگی فیلمنامه هم توسط یان آیشبرگ، متس فری، بئاتریس هوبر، فابین هرست، فیلیپ کاسبورر انجام داده اند و بازیگران این اثر لاریسا سیراه هردن، آندریاس دولر، ویلسون گونزالس، توماس شوبرت، ماتیاس برانت، روون دیوید اسرائیل، آلتین امینی، مریم زارعی، تاندی سبه، جولیان مارسل سارک، بیبیانا بگلاو هستند .

 

این سریال چه زمانی و توسط چه شبکه ای پخش شد ؟

سریال سلطان سرمایه گذاری افتضاح King of Stonks 2022 برای اولین بار در تاریخ ششم جولای 2022 توسط کانال های بسیار محبوب و پربیننده نتفلیکس در شش قسمت نمایش داده شد .

 

چه اطلاعات دیگری از این مجموعه داریم ؟

این اثر توسط کمپانی بیلدانتون فبریک تولید و ساخته شده و محل فیلمبرداری هم شهر برلین بوده . نکته جالب حضور مریم زارعی هنرمند ایرانی در این مجموعه است ، او متولد شهر تهران است . او در کنار بازیگری به تدوین ، تهیه کنندگی و کارگردانی هم میپردازد . این سریال درباره بزرگترین رسوایی مالی تاریخ کشور آلمان است .

 

در قسمت چهارم خواهیم دید : فلیکس که از سستی ماگنوس به تنگ آمده، شراکت غیرمحتملی را آغاز می کند تا نظم را بازگرداند. رشد شگفت انگیز کیبل کش نیز باعث ایجاد تردید در اذهان عمومی می شود.

نظرات و نقدها 0

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *