آدم درست را راه بده Let the Right One In 2022

سریال آدم درست را راه بده Let the Right One In 2022 درباره دختری است به نام النور که به خون آشام تبدیل شده و به همراه پدرش زندگی میکند ، او زندگی راحتی ندارد و فقط شبها میتواند بیرون برود ، پدرش سعی میکند خونی که نیاز دارد را برایش فراهم کند و ...

معرفی سریال آدم درست را راه بده Let the Right One In 2022

این مجموعه زیبا و تماشایی در سال 2022 توسط کشور های آمریکا و به زبان انگلیسی تولید و ساخته شده است . کارگردانی این عنوان را سیث مان، ویت نگوین، هیرومی کاماتا انجام داده و نویسندگی فیلمنامه هم بصورت مشترک بر عهده اندرو هیندراکر، لورا مارکس، رن دارا سانتیاگو بوده و بازیگران این اثر دمیان بیچیر، مدیسون تیلور بائز، آنیکا نونی رز، گریس گامر، ایان فورمن، نیک استال، کوین کارول، زلیکو ایوانک، کارولین نف، جیمی سایتو، جاش وینگیت، فرناندا آندراد هستند .

 

این سریال چه زمانی و توسط چه شبکه ای پخش شد ؟

سریال آدم درست را راه بده Let the Right One In 2022 برای اولین بار در تاریخ نهم اکتبر 2022 توسط کانال بسیار محبوب و پربیننده ShowTime نمایش داده شد .

 

چه اطلاعات دیگری از این مجموعه داریم ؟

تهیه کنندگی این اثر برعهده کمپانی های تومارو استودیوز و شوتایم نتورک بوده که در شهر نیویورک تصویربرداری و تولید شده . فصل اول دارای ده قسمت است . داستان از روی رمانی با همین نام و به قلم نویسنده ای سوئدی به نام جان آجویده لیندکویست نوشته شده بود ، اقتباس شده است .

نظرات و نقدها 0

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *