تاراج Loot 2022

سریال تاراج Loot 2022 درباره زنی است به نام مولی نواک که پس از بیست سال زندگی مشترک با همسرش از او طلاق میگیرد و 87 میلیارد دلار ثروت از همسرش طبق قوانین به او میرسد ، حالا او باید تصمیم بگیرد چه کارهایی با این پول انجام بدهد و ...

معرفی سریال تاراج Loot 2022

این مجموعه زیبا و تماشایی در سال 2022 توسط کشور آمریکا و به زبان انگلیسی تولید و ساخته شده است . کارگردانی این عنوان را بصورت مشترک آنجلا بارنز، آلن یانگ انجام داده و نویسندگی فیلمنامه هم بر عهده نیک لمان، مگی شریدان، مت هابارد، آنا سالیناس، ویکی لو بوده و بازیگران این اثر مایا رودولف، ران فونچس، استفانی استایلز، جوئل کیم بوستر، میگن فی، میکالا جائه رودریگز، نات فاکسون، دیلن گلولا، آدام اسکات، آنا ری، دن ساچوف، آن استدمن هستند .

 

این سریال چه زمانی و توسط چه شبکه ای پخش شد ؟

سریال تاراج Loot 2022 برای اولین بار در تاریخ بیست و چهارم ژوئن 2022 توسط کانال بسیار محبوب و پربیننده اپل تی وی پلاس نمایش داده خواهد شد .

 

چه اطلاعات دیگری از این مجموعه داریم ؟

تهیه کنندگی این اثر برعهده کمپانی های انیمال پیکچرز ، یونیورسال پیکچرز و اپل تی وی استودیوز است که در یک فصل ده قسمتی تولید شده است . در ماه مارس 2021 اعلام شد که این عنوان ساخته خواهد شد که در ششم ژوئن 2021 کارهای فیلمبرداری آغاز شد . بصورت کلی این ساخته نقد های مثبت زیادی را از بینندگان و منتقدین دریافت کرده است .

نظرات و نقدها 0

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *