ماورا Mavera Hace Ahmed Yesevi 2021

سریال ماورا خواجه احمد یسوی Mavera Hace Ahmed Yesevi 2021 درباره عارف و بزرگی است به نام حاج احمد یسوی که به همراه سه درویش دیگر توسط استاد و بزرگ خود ، یوسف همدانی به یکی از بزرگترین و برترین شهر های آن دوران ، یعنی بغداد فرستاده میشوند و ...

معرفی سریال ماورا خواجه احمد یسوی Mavera Hace Ahmed Yesevi 2021

این مجموعه زیبا و تماشایی در سال 2021 توسط کشور ترکیه و به زبان ترکی تولید و ساخته شده است . کارگردانی این عنوان را دوگان اومیت کاراجا انجام داده اند و نویسندگی فیلمنامه هم بر عهده ابراهیم اتهم ارسلان، مصطفی بوراک دوغو بوده و بازیگران این اثر رجب اوستا، گورکم سویندیک، تانسل اونگل، سینان توزکو، زارا یلماز، کورل الجزایری، مهمت کورهان فیرات، اورن ارلر، دمیرجان کاسل، اردم ارگونی، آلکان کیزیلیرماک، نصرت چتینل هستند .

 

این سریال چه زمانی و توسط چه شبکه ای پخش شد ؟

سریال ماورا خواجه احمد یسوی Mavera Hace Ahmed Yesevi 2021 برای اولین بار در تاریخ دوازدهم آپریل 2021 توسط کانال بسیار محبوب و پربیننده TRT 1 نمایش داده شد .

 

چه اطلاعات دیگری از این مجموعه داریم ؟

تهیه کنندگی این عنوان بر عهده کمپانی های ای اس فیلمز بوده است که طبق اعلام عوامل سازنده ، فیلمبرداری و تولید در قونیه در تابستان 2020 انجام شده بود و یکی از مجموعه های پخش شده در ماه رمضان سال 2021 کشور ترکیه بود .

نظرات و نقدها 0

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *