ی موب سایکو Mob Psycho 100

انیمیشن سریالی موب سایکو Mob Psycho 100 درباره پسری است به نام شیگئو کاگیاما که به موب معروف است ، او قدرت های خاص و خطرناکی دارد که همیشه سعی میکند آن ها را کنترل کند و ...

معرفی انیمیشن سریالی موب سایکو Mob Psycho 100

این مجموعه زیبا و پرطرفدار ساخت سال 2022 کشور ژاپن و به زبان ژاپنی است. کارگردانی این مجموعه را یوزورو تاچیکاوا، یوجی اویا، کاتسویا شیگهارا، تاکفومی آنزای انجام داده و هیروشی سکو، مایک مک فارلند، یوزورو تاچیکاوا بصورت مشترک وظیفه نویسندگی فیلمنامه را برعهده داشتند و صداپیشگان هم ستسوئو ایتو، تاکاهیرو ساکورای، آکیو اتسوکا، کایل مک کارلی، کریس نیوسی، مایکل سوریچ، مییو ایرینو، مکس میتلمن، یوشیتسوگو ماتسوکا، ریونوسوکه واتانوکی، پاتریک سیتز، یوشیماسا هوسویا هستند. .

 

این سریال توسط چه شبکه ای پخش شد ؟

انیمیشن سریالی موب سایکو Mob Psycho 100 برای اولین بار در تاریخ بیست و هفتم اکتبر 2018 توسط شبکه محبوب و پرطرفدار Tokyo MX نمایش داده شد .

 

چه اطلاعات دیگری از این عنوان داریم ؟

تهیه کنندگی این ساخته توسط کمپانی بونز انجام شده است . این مجموعه براساس مانگاهایی که توسط وان ساخته شده ، اقتباس شده است . این انیمیشن سریالی موفق شده شش بار جوایز مختلف را از فستیوال های مهم بین المللی کسب کند و دوازده بار دیگر هم کاندید دریافت جایزه های دیگر بشود و رتبه 216 امین سریال پرطرفدار قرن 21 لقب بگیرد .

نظرات و نقدها 1

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • .....
    0

    قسمت جدیدش رو کی میزارین؟