خانه کاغذی کره Money Heist Korea 2022

سریال خانه کاغذی کره - منطقه مشترک اقتصادی Money Heist: Korea - Joint Economic Area 2022 درباره گروهی است که به با مدیریت شخصی متفکر و باهوش به نام پروفسور بزرگترین سرقت تاریخ کره جنوبی را انجام میدهند و ...

معرفی سریال خانه کاغذی کره Money Heist Korea 2022

این مجموعه زیبا و تماشایی در سال 2022 توسط کشور کره جنوبی و به زبان کره ای تولید و ساخته شده است . کارگردانی این عنوان راهونگ سان کیم انجام داده و نویسندگی فیلمنامه هم بصورت مشترک بر عهده کیم هوان چای، چو سونگ جون، ریو یونگ جائه بوده و بازیگران این اثر لی سی وو، یونجین کیم، پارک هه سو، جئون جونگ سو، یو جی تائه، آنزو لاوسون، کیم جی هون، پارک میونگ هون، کیم سونگ او، یون جو جانگ، هیون وو لی ، وون جونگ لی ، جی هون کیم هستند .

 

این سریال چه زمانی و توسط چه شبکه ای پخش شد ؟

سریال خانه کاغذی کره Money Heist Korea 2022 برای اولین بار در تاریخ بیست و چهارم ژوئن 2022 توسط کانال بسیار محبوب و پربیننده نتفلیکس نمایش داده شد .

 

چه اطلاعات دیگری از این مجموعه داریم ؟

تهیه کنندگی این اثر برعهده کمپانی هایبی اچ اینترتیمنت و زیوم کانتنت است که در یک فصل دوازده قسمتی تولید شده . این مجموعه اسپین آف از سریال خانه کاغذی Money Heist نسخه اصلی و اسپانیایی است که کره ها ساخته اند . در ماه ژوئن 2020 خبر ساخت این عنوان داده شد و در یکم دسامبر 2020 نتفلیکس اعلام کرد که این ساخته را پخش خواهد کرد . مراحل فیلمبرداری و تولید که در شهر سئول انجام شد در هفتم جولای 2021 به علت همه گیری بیماری کووید 19 متوقف شد ولی بعد از مجدد شروع به کار کردند و نتفلیکس اعلام کرد در ژوئن 2022 منتشر خواهد شد تا به لیست پربار این شبکه پرمخاطب در ماه ژوئن اضافه شود .

 

در تاریخ 19 آذر 1401 بخش دوم از فصل اول این مجموعه زیبا جهت دانلود از رسانه هیوامووی با زیرنویس فارسی چسبیده ، اضافه شد .

نظرات و نقدها 0

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *