نارکوها: مکزیک Narcos: Mexico

سریال نارکوها: مکزیک Narcos: Mexico درباره شبکه تولید و توزیع مواد مخدر در دهه 1980 در مکزیک را نمایش میدهد که طی آن فردی به نام میگل آنجل فلیکس گالاردو کارتل گوادالاخارا را راه اندازی میکند و اداره مبارزه با مواد مخدر آمریکا به دنبال او است و ...

معرفی سریال نارکوها: مکزیک Narcos: Mexico

این مجموعه زیبا و تماشایی در سال 2018 توسط کشور آمریکا و به زبان انگلیسی تولید و ساخته شده است . کارگردانی این عنوان توسط آندرس بایز، آمات اسکالانته، آلونسو رویزپالاسیوس بصورت مشترک انجام شده و کارلو برنارد، داگ میرو، الک زیف وظیقه نویسندگی فیلمنامه را برعهده داشته اند و بازیگران این اثر اسکوت مک‌نیری، خوزه ماریا یازپیک، آلخاندرو ادا، آلفونسو دوسال، فرمین مارتینز، دیگو لونا، مانوئل ماسالوا، مت لتچر، مایرا هرموسیلو، خواکین کوزیو، گورکا لاسائوسا هستند .

 

این سریال چه زمانی و توسط چه شبکه ای پخش شد ؟

سریال نارکوها: مکزیک Narcos: Mexico برای اولین بار در تاریخ شانزدهم نوامبر 2018 میلادی توسط کانال بسیار محبوب و پربیننده NetFlix نمایش داده شد .

 

چه اطلاعات دیگری از این مجموعه داریم ؟

تهیه کنندگی این اثر برعهده کمپانی های گامونت اینترنشنال تلویژن است . فصل اول این عنوان ده قسمت دارد . فیلمبرداری و تولید بنا بر اعلام عوامل سازنده در کشور مکزیک بوده و موفق شده سه بار برنده جایزه از جشنواره های جهانی شود و پانزده بار دیگر هم کاندید دریافت جوایز از فستیوال های مهم بین المللی دیگر بشود . این اثر قرار بود به عنوان فصل چهارم یک نارکو ها باشد ولی شبکه تصمیم گرفت که یک سریال مجزا با فصل های بیشتر و داستانی کاملتر بسازد .

نظرات و نقدها 0

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *