گنجینه ملی National Treasure: Edge of History 2022

سریال گنجینه ملی لبه تاریخ National Treasure: Edge of History 2022 درباره دختری است بیست ساله به نام جس که سراسر آمریکا به دنبال گذشته مخفی خانواده اش میگردد و ...

معرفی سریال گنجینه ملی لبه تاریخ National Treasure: Edge of History 2022

این مجموعه زیبا و تماشایی در سال 2022 توسط کشور آمریکا و به زبان انگلیسی تولید و ساخته شده است . کارگردانی این عنوان را بصورت مشترک ناتان هوپ، میرا نیر، آنتونیو نگرت انجام داده و نویسندگی فیلمنامه هم بر عهده اورن آویو، گابریل لاناس، دیا میشرا بوده و بازیگران این اثر لیست الیورا، کاترین زتا جونز، بریدا وول، لیندون اسمیت، جاستین بارتا، آرماندو ریسکو، داستین اینگرام، سالنا قریشی، دری اینگولفسون، جوزف دی رایتمن، تامی ساواس هستند .

 

این سریال چه زمانی و توسط چه شبکه ای پخش شد ؟

سریال گنجینه ملی لبه تاریخ National Treasure: Edge of History 2022 برای اولین بار در تاریخ چهاردهم سپتامبر 2022 توسط کانال بسیار محبوب و پربیننده Disney Plus نمایش داده شد .

 

چه اطلاعات دیگری از این مجموعه داریم ؟

تهیه کنندگی این اثر برعهده کمپانی های ای بی سی سیگنیچر ، جری براخیمر تلویژن و دیزنی استودیوز است که در یک فصل ده قسمتی تولید و فیلمبرداری شده و طبق اعلام عوامل ساخت ، کار فیلمبرداری و تولید در شهر بتن روژ در ایالت لوئیزیانا انجام شده .

نظرات و نقدها 0

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *