اخبار یک آدم‌ربایی News of a Kidnapping 2022

سریال اخبار یک آدم‌ربایی News of a Kidnapping 2022 درباره ربودن همسر و خواهر آلبرتو ویلامیزار ، نماینده کنگره کلمبیا به علت تصویب قوانین استرداد قاچاقچیان مواد مخدر و تلاش برای آزادی آن هاست و ...

معرفی سریال اخبار یک آدم‌ربایی News of a Kidnapping 2022

این مجموعه زیبا و تماشایی در سال 2022 توسط کشور های شیلی و کلمبیا و به زبان اسپانیایی تولید و ساخته شده است . کارگردانی و نویسندگی فیلمنامه این عنوان را بصورت مشترک و همزمان خولیو جورکرا آریاگادا، آندرس وود انجام داده اند و بازیگران این اثر خوان پابلو رابا، کریستینا اومانیا، ژولیت رسترپو، کنستانزا دوکه، براندون فیگردو، ایلنیا آنتونینی، لورا آلونسو اسکوبار، خورخه ایوان ریکو، برایان زوریلا، آریل مرچان، کارلوس مانوئل وسگا هستند .

 

این سریال چه زمانی و توسط چه شبکه ای پخش شد ؟

سریال اخبار یک آدم‌ربایی News of a Kidnapping 2022 برای اولین بار در تاریخ پنجم آگوست 2022 توسط کانال بسیار محبوب و پربیننده Amazon Prime Video نمایش داده خواهد شد .

 

چه اطلاعات دیگری از این مجموعه داریم ؟

تهیه کنندگی این اثر برعهده کمپانی های ای جی سی استودیوز ، اینورساین وود و آمازون است که در یک فصل شش قسمتی در کشور شیلی تولید و فیلمبرداری شده و داستان بر اساس کتابی به همین نام که توسط گابریل گارسیا مارکز نوشته شده ، افتباس شده است . همچنین این مجموعه با نام سریال Noticia de un secuestro 2022 هم شناخته میشود و معروف است .

نظرات و نقدها 0

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *