پولدارک Poldark

سریال پولدارک Poldark 2015 درباره راس پولدارک است که بعد از جنگ آمریکا به خانه برمیگردد و کار و کاسبی راه می اندازد و دشمنان جدید و عشقی جدید را پیدا میکند

معرفی سریال پولدارک Poldark

این مجموعه زیبا و تماشایی در سال 2015 توسط کشور انگلستان و به زبان انگلیسی تولید و ساخته شده است . کارگردانی این عنوان را بجاس اگنیو، سالی آپراهامیان، ادوارد بازالگت انجام داده اند و نویسندگی فیلمنامه هم بر عهده دبی هورسفیلد، وینستون گراهام بوده و بازیگران این اثر آیدان ترنر، النور تاملینسون، جک فارتینگ، بیتی ادنی، تریستان استوروک، لوک نوریس، هایدا رید، گابریلا وایلد، پیپ تورنس، کارولین بلکیستون، هری ریچاردسون، تام یورک هستند .

 

این سریال چه زمانی و توسط چه شبکه ای پخش شد ؟

سریال پولدارک Poldark برای اولین بار در تاریخ بیست و یکم ژوئن 2015 توسط کانال بسیار محبوب و پربیننده BBC One نمایش داده شد .

 

چه اطلاعات دیگری از این مجموعه داریم ؟

تهیه کنندگی این عنوان بر عهده کمپانی های مموث اسکرین بوده است که طبق اعلام عوامل سازنده ، فیلمبرداری و تولید در شهر هلستون در استان کورنوال کشور انگلستان انجام شده و یکی از پربیننده و پرافتخار ترین سریال های شبکه بی بی سی حساب میشود . این مجموعه توانسته یکبار جایزه بفتا را بدست بیاورد و هفت جایزه مختلف از فستیوال های مهم بین المللی کسب کند و سی و دو بار جایزه دیگر هم از جشنواره های دیگر بدست بیاورد.

نظرات و نقدها 0

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *