رهایم کن

سریال رهایم کن، هاتف و حاتم دو برادر از خانواده ای مشهور ساکن سیاهرود هستند. حاتم پسر بزرگ خانواده اش است و دایه اش مارال را دوست دارد. در حالی که هنوز ابهامات زیادی در خصوص سرنوشت همسر سابقش در بین مردم سیاهرود وجود دارد. مارال می فهمد که جان برادرش در خطر است. حاتم پس از کمک به مارال و پیگیری ماجرا، متوجه می شود که داستان برادرش به برادر کوچک خود حاتم که چند سالی است به تهران مهاجرت کرده است، مرتبط است. با بازگشت هاتف به سیاهرود، دو برادر درگیر یک موقعیت عاشقانه پیچیده می شوند که خروج از آن ممکن است آنها را به مرزهای عجیب عشق و نفرت بکشاند.

معرفی سریال رهایم کن

سریال رهایم کن، این سریال در ابتدا طوطیا نام داشت که در ادامه فیلمبرداری و ساخت این مجموعه نمایش خانگی تغییر نام داد. شهرام شاه حسینی را که با ساخت مجموعه های درام و عاشقانه تلویزیونی شناخته شده است و دو سه سال قبل سریال می خواهم زنده بمانم را ساخت که با اقبال مواجه شد، حالا با شکل دادن یک داستان عاشقانه بین دو برادر و یک دختر بازیگران اصلی آن محسن تنابنده، هوتن شکیبا و هدی زین العابدین در ادامه لیست کامل بازیگران را منشتر می کنیم.

لیست کامل بازیگران سریال رهایم کن

محسن تنابنده، هوتن شکیبا، هدی زین العابدین، مهدی حسینی نیا، بابک کریمی، مونا احمدی، مائده طهماسبی، شهرام قائدی، رابعه مدنی، آزاده صمدی، حسن معجونی، یوسف تیموری، سام نوری، محمدصادق میرمحمدی و… از نکات جالب این سریال حضور دو بازیگر کمدی در یک مجموعه عاشقانه می توان به نام های حسن معجونی و یوسف تیموری اشاره کرد.

نظرات و نقدها 0

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *