رجینالد خوش آشام Reginald the Vampire 2022

سریال رجینالد خوش آشام Reginald the Vampire 2022 درباره پسری است به نام رجینالد آندرس است که خون آشام است و نمیتواند به دختری که به او علاقه دارد نزدیک شود و ...

معرفی سریال رجینالد خوش آشام Reginald the Vampire 2022

این مجموعه زیبا و تماشایی در سال 2022 توسط کشور آمریکا و به زبان انگلیسی تولید و ساخته شده است . کارگردانی این عنوان را جرمیا اس چچیک انجام داده و نویسندگی فیلمنامه هم بصورت مشترک بر عهده هارلی پیتون، جانی بی ترونت بوده و بازیگران این اثر جیکوب باتالون، ام هاین، ماندلا ون پیبلز، راشل گولدینگ، آرن بوخهولز، ساوانا باسلی، تایلی روبرژ، آندره آنتونی، جورجیا واترز، مارگریت هانا، شان ایو لسارد هستند .

 

این سریال چه زمانی و توسط چه شبکه ای پخش شد ؟

سریال رجینالد خوش آشام Reginald the Vampire 2022 برای اولین بار در تاریخ پنجم اکتبر 2022 توسط کانال بسیار محبوب و پربیننده syfy نمایش داده خواهد شد .

 

چه اطلاعات دیگری از این مجموعه داریم ؟

تهیه کنندگی این اثر برعهده کمپانی های ساین فلیکس استودیوز ، دسمبر فیلمز ، گریت پسیفیک مدیا و مادرن استوری است که در یک فصل ده قسمتی در شهر ویکتوریا در ایالت بریتیش کلمبیا کشور کانادا تولید و فیلمبرداری شده . به گفته تهیه کننده این مجموعه ، آنها میخواهند در این سریال احساسات خون آشام ها را هم نمایش بدهند چون آنها هم حس دارند و گاهی غمگین و ناراحت میشوند و همه چیز مثل شخصیت ها ، داستان ، جنسیت ها و … همگی مدرن و امروزی هستند . این اثر قرار است از طریق شبکه HULU نیز نمایش داده شود . نقش اصلی را جیکوب باتالون اجرا خواهد کرد ، او در فیلم های مرد عنکبوتی دوست صمیمی پیتر پارکر بوده و بیشتر او را با این نقش میشناسند . داستان این عنوان از روی مجموعه رمان‌های خون آشام چربی که توسط جانی بی تروانت نوشته شده است ، اقتباس شده .

نظرات و نقدها 0

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *