بیگانه ساکن زمین Resident Alien

سریال بیگانه ساکن زمین Resident Alien 2021 درباره موجودی فضایی است که در یک تصادف به زمین می آید و هویت یک دکتر را میگیرد و در شهر کلرادو زندگی میکند ، اما حالا دکتر اصلی فوت میکند و هویت او به خطر می افتد و ...

معرفی سریال بیگانه ساکن زمین Resident Alien

این مجموعه زیبا و تماشایی در سال 2021 توسط کشور آمریکا و به زبان انگلیسی تولید و ساخته شده است . کارگردانی این عنوان را بصورت مشترک رابرت دانکن مک نیل، شانون کوهلی، جی چاندراسخار انجام داده اند و نویسندگی فیلمنامه هم بر عهده کریس شریدان، سارا بکت، امیلی اسلامی بوده و بازیگران این اثر آلن تودیک، سارا تومکو، کوری رینولدز، آلیس وترلوند، لوی فیهلر، جودا پرهن، الیزابت بوون، مردیث گرتسون، کایلا راین، دایانا بنگ، گری فارمر، الکس باریما، گریسلین عوض رینکه هستند .

 

این سریال چه زمانی و توسط چه شبکه ای پخش شد ؟

سریال بیگانه ساکن زمین Resident Alien برای اولین بار در تاریخ بیست و هفتم ژانویه 2021 توسط کانال بسیار محبوب و پربیننده SYFY نمایش داده شد .

 

چه اطلاعات دیگری از این مجموعه داریم ؟

تهیه کنندگی این اثر برعهده کمپانی های آمبلین تلویژن ، دارک هورس اینترتیمنت و یونیورسال کانتنت پروداکشنز است که در دو فصل یازده قسمتی در شهر لیدی اسمیت لیک در ایالت بریتیش کلمبیا کشور کانادا تهیه و تولید شده . داستان این عنوان برگرفته از مجموعه کمیک هایی با نام اسب سیاه که توسط استیون پارک هاوس، پیتر هوگان نوشته شده ، اقتباس گردیده .

نظرات و نقدها 0

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *