راترفورد فالز Rutherford Falls

سریال راترفورد فالز Rutherford Falls 2021 درباره قهرمان محلی ناتان راترفورد است که هم نام شهر کوچکشان هم هست ، او میخواهد از حابجایی مجسمه معروف و تاریخی شهر جلوگیری کند و ...

معرفی سریال راترفورد فالز Rutherford Falls

این مجموعه زیبا و تماشایی در سال 2021 توسط کشور آمریکا و به زبان انگلیسی تولید و ساخته شده است . کارگردانی این عنوان را بصورت مشترک سیدنی فریلند، لارنس شر، کلر اسکنلون، تازبه چاوز انجام داده اند و نویسندگی فیلمنامه هم بر عهده اد هلمز، تای لکلر، سیرا تلر اورنلاس، جانا اشمیدینگ، مایکل شور بوده و بازیگران این اثر مایکل گرییز، مایکل گری یز، جانا اشمیدینگ، جسی لی، داستین میلیگان، دانا ال ویلسون، جولیا جونز، بابی ویلسون، بت استلینگ، دالاس گلدتوث، میمی جیانوپولوس، آدام فارابی هستند .

 

این سریال چه زمانی و توسط چه شبکه ای پخش شد ؟

سریال راترفورد فالز Rutherford Falls برای اولین بار در تاریخ بیست و دوم آپریل 2021 توسط کانال بسیار محبوب و پربیننده Peacock نمایش داده شد .

 

چه اطلاعات دیگری از این مجموعه داریم ؟

تهیه کنندگی این اثر برعهده کمپانی های 3 آرتس اینترتیمنت ، فریمولون ، پسیفیک الکتریک پیکچر کمپانی و یونیورسال تلویژن است که در دو فصل هشت قسمتی تولید شده . این مجموعه توانسته هفت بار کاندید دریافت جوایز بین المللی شود که طی آن قادر به دریافت یک جایزه از این فستیوال ها بوده . منتقدین طی نمره هایی که به این سریال دادند ، مشخص شد که از ساخت این عنوان راضی بودند و امتیازهای بالایی را دادند .

نظرات و نقدها 0

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *