سانتو Santo 2022

سریال سانتو Santo 2022 درباره همکاری دو پلیس با نظرات مختلف نسبت به همدیگر به نام ای میلان و کاردونا است که باید دلال بزرگ مواد مخدر به نام سانتو را پیدا کنند ، کسی هیچ کس چهره او را ندیده ...

معرفی سریال سانتو Santo 2022

این مجموعه زیبا و تماشایی در سال 2022 توسط کشور اسپانیا و به زبان های اسپانیایی ، پرتغالی تولید و ساخته شده است . کارگردانی این عنوان را ویسنته آموریم انجام داده اند و نویسندگی فیلمنامه هم بصورت مشترک بر عهده کارلوس لوپز، میگل آنخل فرناندز، گوستاوو لیپسشتاین بوده و بازیگران این اثر رائول آروالو، برونو گاگلیاسو، ویکتوریا گوئرا، گرتا فرناندز، ماریا واسکز، جودیت فرناندز، ساموئل لوپز، ایناکی مور، دانیل هوروات، مارتن داننبرگ، مارتین اصلان، سوزان اسپانو هستند .

 

این سریال چه زمانی و توسط چه شبکه ای پخش شد ؟

سریال سانتو Santo 2022 برای اولین بار در تاریخ شانزدهم سپتامبر 2022 توسط کانال بسیار محبوب و پربیننده نتفلیکس نمایش داده خواهد شد .

 

چه اطلاعات دیگری از این مجموعه داریم ؟

تهیه کنندگی این اثر برعهده کمپانی های نوسترومو پیکچرز و نتفلیکس استودیوز است که در یک فصل هشت قسمتی در شهر سالوادور در کشور برزیل تولید و فیلمبرداری شده .

 

در قسمت آخر خواهیم دید : این دو پلیس متوجه می شوند که برای گیر انداختن سانتو باید بتوانند با یکدیگر همکاری کنند و اختلافات خود را کنار بگذراند و…

نظرات و نقدها 0

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *