تهاجم مخفی Secret Invasion 2023

سریال تهاجم مخفی Secret Invasion 2023 درباره پیدا کردن گروهی از بیگانگان که به اسکرول ها معروف هستند است که سالهاست در میان مردم کره زمین نفوذ کرده و تغییر شکل داده اند تا روزی که وقتش برسد و به زمین ضربه بزنند ، حالا نیک فیوری و تالوس به دنبال آنها هستند و ...

معرفی سریال تهاجم مخفی Secret Invasion 2023

این مجموعه زیبا و تماشایی در سال 2023 توسط کشور آمریکا و به زبان انگلیسی تولید و ساخته شده است . کارگردانی این عنوان را توماس بزوچا، علی سلیم بصورت مشترک انجام داده اند و کایل برادستریت وظیقه نویسندگی فیلمنامه را برعهده داشته و بازیگران این اثر ساموئل ال جکسون، بن مندلسون، امیلیا کلارک، اولیویا کولمن، کوبی اسمالدرز، کریستوفر مک دونالد، کینگزلی بن آدیر، کارمن اجوگو، کیلیان اسکات، ونتسیسلاو یانکوف، مارتین فریمن هستند .

 

این سریال چه زمانی و توسط چه شبکه ای پخش شد ؟

سریال تهاجم مخفی Secret Invasion 2023 برای اولین بار قرار است در ماه های اولیه سال 2023 توسط کانال بسیار محبوب و پربیننده Disney Plus نمایش داده شود .

 

چه اطلاعات دیگری از این مجموعه داریم ؟

تهیه کنندگی این اثر برعهده کمپانی های مارول استودیوز و دیزنی پلاس است . فصل اول این عنوان شش قسمت دارد . فیلمبرداری و تولید بنا بر اعلام عوامل سازنده در در شهر هالیفاکس در ایالت یورک شایر غربی در کشور انگلستان بوده . داستان از روی کمیک مارول به همین نام اقتباس شده . ایده تولید این اثر در ماه سپتامبر سال 2020 میلادی مطرح شد و بازیگران و کارگردانان ، انتخاب شدند و یک سال بعد در سپتامبر 2021 کار تصویربرداری آعاز شد . این اثر بخشی از فار 5 مارول استودیو است .

 

اطلاعات کامل این سریال را از کجا دریافت کنیم ؟

شما عزیزان میتوانید با مراجعه به پست ( معرفی سریال تهاجم مخفی Secret Invasion 2023 ) در بخش هیوا مگ از آخرین خبر های این مجموعه مطلع شوید.

نظرات و نقدها 0

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *