شانتارام Shantaram 2022

سریال شانتارام Shantaram 2022 درباره مردی است به نام لین فورد که پس از فرار از زندان به کشور هندوستان میرود و در مناطق فقیر آنجا به عنوان پزشک کار میکند ، او با اتفافاتی که می افتد با افراد بزرگ هند که جنایتکار هستند آشنا میشود و ...

معرفی سریال شانتارام Shantaram 2022

این مجموعه زیبا و تماشایی در سال 2022 توسط کشور آمریکا و به زبان انگلیسی و هندی تولید و ساخته شده است . کارگردانی این عنوان را ایین بی مک دونالد، بهارات نالوری، برونون هیوز انجام داده اند و نویسندگی فیلمنامه هم بر عهده استیو لایت فوت، بورنیلا چاترجی، اریک وارن سینگر بوده و بازیگران این اثر چارلی هونام، فایسال بازی، سوجایا داسگوپتا، آنتونیا دسپلات، الهام احساس، الکترا کیلبی، دیوید فیلد، ریچل کامات، الکساندر سیدیگ، مل اودرا، راهل رومن، گابریل شارنیتزکی هستند .

 

این سریال چه زمانی و توسط چه شبکه ای پخش شد ؟

سریال شانتارام Shantaram 2022 برای اولین بار در تاریخ چهاردهم اکتبر 2022 توسط کانال بسیار محبوب و پربیننده اپل تی وی پلاس نمایش داده خواهد شد .

 

چه اطلاعات دیگری از این مجموعه داریم ؟

تهیه کنندگی این اثر برعهده کمپانی هایانانیموس کانتنت ، پارامونت تلویژن و اپل تی وی استودیوز است که در یک فصل دوازده قسمتی در شهر بوپال کشور هندوستان تولید و فیلمبرداری شده . داستان از روی کتابی به همین نام به قلم گریگوری دیوید رابرتز که در سال 2003 منتشر شده بود ، اقتباس شده و طبق گفته نویسنده کتاب ، داستان از روی زندگی خودش الهام گرفته شده .

نظرات و نقدها 0

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *