شروود Sherwood 2022

سریال شروود Sherwood 2022 درباره قتل هایی است که در انگلستان اتفاق افتاده و جامعه را به هم میریزد و ...

معرفی سریال شروود Sherwood 2022

این مجموعه زیبا و تماشایی و پرطرفدار و چشم نواز در سال 2022 توسط کشور انگلستان و به زبان انگلیسی تولید و ساخته شده است . کارگردانی این عنوان را بصورت مشترک لوئیس آرنولد، بن ای. ویلیامز انجام داده و نویسندگی فیلمنامه هم برعهده جیمز گراهام بوده و بازیگران این اثر دیوید موریسی، آدام هوگیل، ترنس مینارد، رابرت گلنیستر، آندریا لو، لورین اشبورن، کلر هولمن، لسلی منویل، پری فیتزپاتریک، کوین دویل، کلر راشبروک، فیلیپ جکسون هستند .

 

این سریال چه زمانی و توسط چه شبکه ای پخش شد ؟

سریال شروود Sherwood 2022 برای اولین بار در تاریخ سیزدهم ژوئن 2022 توسط کانال بسیار محبوب و پربیننده BBC One نمایش داده شد .

 

چه اطلاعات دیگری از این مجموعه داریم ؟

این اثر توسط کمپانی های هاوس پروداکشنز تهیه و تولید شده است . داستان این مجموعه از روی حوادث واقعی در شهر ناتینگهم‌شایر در سال 2004 ساخته شده و طبق اعلام تیم سازنده و شبکه پحش کننده برای فصل دوم تمدید شده است . فصل اول در شش قسمت تهیه شده بود .منتقدان از این سریال راضی بودند و حتی تلگراف امتیاز پنج ستاره داده و تا این ماه از سال 2022 یکی از بهترین سریال های بی بی سی خطاب کرده است . باقی منتقدین هم نمرات بالایی را به این ساخته داده اند و با سریالی خوب روبرو هستیم .

نظرات و نقدها 0

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *