ی Shoot! Goal to the Future 2022

انیمیشن سریالی شوت! گلی به سمت آینده Shoot! Goal to the Future 2022 درباره یکی از فوتبالیست های معروف در ایتالیا و دانش آموز سابق مدرسه کاکگاوا ، به نام آتسوشی کامیا است که با پسری به نام هیدتو تسوجی که الان در این مدرسه درس میخواند و علاقه زیادی به فوتبال دارد ولی چون تیم مدرسه شان ضعیف شده آن را دوست ندارد ، این دو همدیگر را میبینند و ...

معرفی انیمیشن سریالی شوت! گلی به سمت آینده Shoot! Goal to the Future 2022

این مجموعه زیبا و تماشایی و پرطرفدار و چشم نواز در سال 2022 توسط کشور ژاپن و به زبان ژاپنی تولید و ساخته شده است . کارگردانی این عنوان را تاکایوکی ناکامورا انجام داده و نویسندگی فیلمنامه هم برعهده میتسوتاکا هیروتا بوده و صداپیشگان این اثر توریمی کوسوکه، اومهرا یوئیچیرو، توکی شونیچی، کوبایاشی چیاکی، اونو یوکی، سوچیا شینبا، ساتو یوگو، هوزومی یویا، هیروس یویا، هیروس دایسوکه هستند .

 

این سریال چه زمانی و توسط چه شبکه ای پخش شد ؟

انیمیشن سریالی شوت! گلی به سمت آینده Shoot! Goal to the Future 2022 برای اولین بار در تاریخ دوم جولای 2022 توسط کانال بسیار محبوب و پربیننده AT-X نمایش داده شد .

 

چه اطلاعات دیگری از این مجموعه داریم ؟

این اثر توسط کمپانی های بی اس فوجی ، امیوزمنت مدیا آکادمی ، کرانچیرول ، یومیوری تی وی اینترتیمنت ، ان تی تی پلالا ، ایس پروداکشنز و مگنت تهیه و تولید شده. این مجموعه بازسازی از روی سری های قبلی که در طی سیزده سال بین سالهای 1990 تا 2013 میلادی و همچنین انیمه هایی که در سال 1993 و 1994 پخش شده بود ، ساخته شده .

نظرات و نقدها 0

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *