عملیات ویژه 1.5 Special Ops 1.5 The Himmat Story

سریال عملیات ویژه 1.5 داستان هیمت Special Ops 1.5 The Himmat Story 2021 درباره افسری جوان و متخصص است که اعتقاد دارد حمله به مجلس هندوستان در سال 2001 داستانی پشتش است و ... 

معرفی سریال عملیات ویژه 1.5 داستان هیمت Special Ops 1.5 The Himmat Story

این مجموعه زیبا و تماشایی در سال 2022 توسط کشور هندوستان و به زبان هندی تولید و ساخته شده است . کارگردانی این عنوان را نیرج پاندی ، شیوام نیر انجام داده و نویسندگی فیلمنامه هم بصورت مشترک بر عهده بی نظیر علی فیدا ، دیپک کینگرانی ، نیرج پاندی بوده و بازیگران این اثر کی کی منون، وینی پاتاک، آفتاب شیوداسانی، عادل خان، گواتامی کاپور، کالیپراساد موکرجی، پارمت ستی، آیشواریا سوشمیتا، شیویوتی راجپوت، پورنندو باتاچاریا، ویجی ویکرام سینگ هستند .

 

این سریال چه زمانی و توسط چه شبکه ای پخش شد ؟

سریال عملیات ویژه 1.5 داستان هیمت Special Ops 1.5 The Himmat Story در تاریخ دوازدهم نوامبر 2021 توسط کانال بسیار محبوب و پربیننده Disney+ Hotstar نمایش داده شد .

 

چه اطلاعات دیگری از این مجموعه داریم ؟

تهیه کنندگی این اثر برعهده کمپانی های فرایدی استوری تلرز و سارک استودیو است که در یک فصل چهار قسمتی تولید و فیلمبرداری شده .  همچنین این سریال تا کنون توانسته دو بار جایهز از فستیوال های مهم بین المللی کسب کند و پنج بار دیگر هم کاندید دریافت جایزه های دیگر شود .

نظرات و نقدها 0

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *