استارگرل Stargirl

سریال استارگرل Stargirl درباره دختری نوجوان است به نام کورتنی ویتمور که ناپدریش دستیار یک ابرقهرمان بوده و او عصایش را میگیرد و به یک ابرقهرمان جدید تبدیل میشود و ...

معرفی سریال استارگرل Stargirl

این مجموعه زیبا و تماشایی در سال 2020 توسط کشور آمریکا و به زبان انگلیسی تولید و ساخته شده است . کارگردانی این عنوان را اندی آرماگانیان، گرگ بیمن، شیلین چوکسی، لی تامپسون انجام داده اند و نویسندگی فیلمنامه هم بر عهده جف جانز، لی مودر، پائولا سونبرگن بوده و بازیگران این اثر برک باسینجر، آنجلیکا واشنگتن، ترا رومانو، امی اسمارت، لوک ویلسون، ایوت مونرئال، کامرون گلمن، مگ دلسی، نیل جکسون، گیلبرت گلن براون، هانتر سانسون، کریستوفر جیمز بیکر هستند .

 

این سریال چه زمانی و توسط چه شبکه ای پخش شد ؟

سریال استارگرل Stargirl برای اولین بار در تاریخ هجدهم می 2020 توسط کانال بسیار محبوب و پربیننده The CW نمایش داده خواهد شد .

 

چه اطلاعات دیگری از این مجموعه داریم ؟

تهیه کنندگی این عنوان بر عهده کمپانی های برلانتی پروداکشنز ، مد قوست ، دی سی اینترتیمنت و استودیو برادران وارنر بوده است که در شهر دالاس ایالت تگزاس تولید و فیلمبرداری شده و یکبار جایزه از فستیوال های بین المللی را کسب کرده و پنج بار دیگر هم کاندید دریافت جوایز دیگر شده .

نظرات و نقدها 0

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *