با مدیر برنامه ام تماس بگیرید The Agency

سریال با مدیر برنامه ام تماس بگیرید The Agency درباره مدیربرنامه ها و دفاتر بازیگران و هنرمندان ترکیه است ، اما شرایط همه یکی نیست و باید با همه نوع مشکلات هر نوع انسانی کار کنند و کنار بیایند و ...

معرفی سریال با مدیر برنامه ام تماس بگیرید The Agency

این مجموعه زیبا و تماشایی در سال 2018 توسط کشور ترکیه و به زبان ترکی تولید و ساخته شده است . کارگردانی این عنوان توسط علی بیلگین، دنیز چلبی انجام شده و اکین آتالار، یسیم چیتاک، یلدا اروغلو بصورت مشترک وظیقه نویسندگی فیلمنامه را برعهده داشته اند و بازیگران این اثر باریس فالای، فاتح آرتمن، آهسن اروغلو، دنیز کان آکتاش، گامزه کارادومان، سمی سیرتیککیزیل، نازلی سنم اونال، بران کوتان، بدیر بدیر، اتوبوس سینم ایرن، دویگو سن، آیسنیل سملی اوغلو هستند .

 

این سریال چه زمانی و توسط چه شبکه ای پخش شد ؟

سریال با مدیر برنامه ام تماس بگیرید The Agency برای اولین بار در تاریخ بیست و پنجم آگوست 2020 میلادی توسط کانال بسیار محبوب و پربیننده STAR TV نمایش داده شد .

 

چه اطلاعات دیگری از این مجموعه داریم ؟

تهیه کنندگی این اثر برعهده کمپانی آی یاپیم است . فصل اول این عنوان سه قسمت دارد . فیلمبرداری و تولید بنا بر اعلام عوامل سازنده در شهر استانبول بوده . این ساخته همچنین با نام سریال Menajerimi Ara هم شناخته میشود و معروف است و توانسته دوبار کاندید دریافت جایزه از جشنواره های مهم بین المللی شود .

نظرات و نقدها 0

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *