ناقص ها The Imperfects 2022

سریال ناقص ها The Imperfects 2022 درباره تولید یک ژن است که پس از تزریق به انسان ها ، آنها را به هیولا تبدیل میکند ، حالا سه دوست با هم عهده میبندند که دانشمند مسئول این کار راپیدا کنند و کاری کنند که دوباره انسان ها را به حالت اول برگرداند و ...

معرفی سریال ناقص ها The Imperfects 2022

این مجموعه زیبا و تماشایی در سال 2022 توسط کشور های آمریکا ، کانادا و به زبان انگلیسی تولید و ساخته شده است . کارگردانی این عنوان را مارک چاو، دنیس هیتون، ماتیاس هرندل انجام داده اند و کیم گارلند، شلی اریکسن هم بصورت مشترک وظیقه نویسندگی فیلمنامه را برعهده داشته اند و بازیگران این اثر ایتالیا ریچی، مورگان تیلور کمپبل، ریانا جاگپال، اینیاکی گودوی، کایرا زاگورسکی، ریس نیکلسون، سلینا مارتین، رکا شارما، جونیسیا لاگوتین، رون سلمور، جدییا گوداکر، کای بردبری هستند .

 

این سریال چه زمانی و توسط چه شبکه ای پخش شد ؟

سریال ناقص ها The Imperfects 2022 برای اولین بار در تاریح هشتم سپتامبر 2022 توسط کانال بسیار محبوب و پربیننده Netflix نمایش داده شد .

 

چه اطلاعات دیگری از این مجموعه داریم ؟

تهیه کنندگی این اثر برعهده کمپانی های لوکس ویژوال افکتس ، نومادیک پیکچرز و نتفلیکس استودیوز است . فصل اول این عنوان ده قسمت دارد . فیلمبرداری و تولید بنا بر اعلام عوامل سازنده در شهر ونکوور ایالت بریتیش کلمبیا در کشور کانادا بوده .

نظرات و نقدها 0

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *