آخرین بازمانده از ما The Last of Us 2023

سریال آخرین بازمانده از ما The Last of Us 2023 درباره مردی است به نام جوئل که بیست سال پس از نابودی زمین استخدام میشود تا دختری چهارده ساله به نام الی را نجات دهد ، اما همه چیز خوب پیش نمیرود و باید برای بقا بجنگند و ...

معرفی سریال آخرین بازمانده از ما The Last of Us 2023

این مجموعه زیبا و تماشایی در سال 2022 توسط کشور های آمریکا ، کانادا و به زبان انگلیسی تولید و ساخته شده است . کارگردانی این عنوان را جرمی وب، علی عباسی، کانتمیر بالاگوف انجام داده اند و نیل دراکمن، کریگ مازین هم بصورت مشترک وظیقه نویسندگی فیلمنامه را برعهده داشته اند و بازیگران این اثر پدرو پاسکال، بلا رمزی، گابریل لونا، مرل دندریج، جفری پیرس، آنا تورو، موری بارتلت، نیک آفرمن، اشلی جانسون، مارلی گریس بکر، ملانی لینسکی، استورم رید هستند .

 

این سریال چه زمانی و توسط چه شبکه ای پخش شد ؟

سریال آخرین بازمانده از ما The Last of Us 2023 قرار است برای اولین بار در پانزدهم ژانویه 2023 توسط کانال بسیار محبوب و پربیننده HBO نمایش داده شود .

 

چه اطلاعات دیگری از این مجموعه داریم ؟

تهیه کنندگی این اثر برعهده کمپانی های ناوتی داگ ، پلی استیشن پروداکشنز و سونی پیکچرز تلویژن است . فصل اول این عنوان ده قسمت دارد . فیلمبرداری و تولید بنا بر اعلام عوامل سازنده در شهر کالگاری ایالت آلبرتا در کشور کانادا بوده . این عنوان از روی بازی بسیار موفق به همین نام که در سال 2013 منتشر شده ، ساخته شده و نویسندگی فیلمنامه هم توسط نیل دراکمن که هر دو بازی را ساخته بود ، نوشته شده . گفته میشود این سریال بزرگترین ساخته کشور کانادا محسوب میشود .

 

 

اطلاعات کامل این سریال را از کجا دریافت کنیم ؟

شما عزیزان میتوانید با مراجعه به پست ( معرفی سریال آخرین بازمانده از ما The Last of Us 2023 ) در بخش هیوا مگ از آخرین خبر های این مجموعه مطلع شوید.

نظرات و نقدها 0

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *