بلندترین صدا The Loudest Voice

سریال بلندترین صدا The Loudest Voice 2019 درباره راجر آیلز بنیان گذار شبکه معروف و جزو کانال های اصلی کشور آمریکا ، فاکس نیوز است که در طول این دوران مشکلات و بحران های زیادی داشته است را نشان میدهد و ...

معرفی سریال بلندترین صدا The Loudest Voice

این مجموعه زیبا و تماشایی و پرطرفدار و چشم نواز در سال 2019 توسط کشور آمریکا و به زبان انگلیسی تولید و ساخته شده است . کارگردانی این عنوان را بصورت مشترک کاری اسکوگلند، جرمی پودسوا، اسکات زی برنز، استیون فریرز انجام داده اند نویسندگی فیلمنامه هم برعهده تام مک کارتی، الکس متکالف، لورا ایسون بوده و بازیگران این اثر راسل کرو، سینا میلر، ست مک فارلین، آنابل والیس، سایمون مک برنی، الکسا پالادینو، نائومی واتس، جاش استمبرگ، راد مک لاکلان، مکنزی آستین، سوزان پورفر، لوسی اوون هستند .

 

این سریال چه زمانی و توسط چه شبکه ای پخش شد ؟

سریال بلندترین صدا The Loudest Voice برای اولین بار در تاریخ سی ام ژوئن 2019 توسط کانال بسیار محبوب و پربیننده Showtime در یک فصل هفت قسمتی نمایش داده شد .

 

چه اطلاعات دیگری از این مجموعه داریم ؟

این اثر توسط کمپانی های بلامهاوس تلویژن تولید و ساخته شده . داستان این عنوان از روی کتابی به نام The Loudest Voice in the Room که در سال 2014 توسط گابریل شرمن نوشته شده بود ، اقتباس شده . محل تولید و فیلمبرداری این مجموعه هم شهر نیویورک بوده است .

نظرات و نقدها 0

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *