پیرمرد The Old Man 2022

سریال پیرمرد The Old Man 2022 درباره مردی است قبلا در سازمان سیا کار میکرده و الان بصورت مخفیانه زندگی میکند ، او متوجه میشود افرادی قصد دارند او را به قتل برسانند و مجبور به فرار میشود و ...

معرفی سریال پیرمرد The Old Man 2022

این مجموعه زیبا و تماشایی و پرطرفدار و چشم نواز در سال 2022 توسط کشور آمریکا و به زبان انگلیسی تولید و ساخته شده است . کارگردانی این عنوان را بصورت مشترک جان واتس، جت ویلکینسون، زتنا فوئنتس انجام داده و نویسندگی فیلمنامه هم برعهده رابرت لوین، دافنه اولیو، توماس پری، جاناتان ای. استاینبرگ بوده و بازیگران این اثر جف بریجز، پژ وحدت، جان لیتگو، آلیا شوکت، ای.جی. بونیلا، نور رازوکی، بیل هک، گبنگا آکیناگبه، فاران طاهر، ایمان ناظم زاده، هیام عباس، کریس گان، گراهام اسکات لیتلفیلد هستند .

 

این سریال چه زمانی و توسط چه شبکه ای پخش شد ؟

سریال پیرمرد The Old Man 2022برای اولین بار در تاریخ شانزدهم ژوئن 2022 توسط کانال بسیار محبوب و پربیننده FX TV نمایش داده شد .

 

چه اطلاعات دیگری از این مجموعه داریم ؟

این اثر توسط کمپانی های تلویزیون قرن 20 ، استودیو فاکس 21 ، فرش بیکن مدیا و کمپانی لیتلفیلد تهیه و تولید شده است . داستان بر اساس رمانی به همین نام که به قلم توماس پری نوشته شده و در سال 2017 توزیع گشته ، نوشته شده . در جولای 2019 اعلام شد که شبکه FX قصد تولید این اثر را دارد . پس از وقفه در تولید به علت همه گیری کویید 19 ، در ماه اکتبر سال 2020 جف بریجز اعلام کرد به سرطان مبتلا شده و پس از وقفه ای مجدد در روند ساخت ، تیم سازنده صحنه هایی که به حضور او نیازی نبوده را فیلمبرداری کردند تا حال او برای ادامه کار بهبود پیدا کرد . طبق بررسی وبسایت روتن توميتوز ، این مجموعه امتیازات و نمره های بالایی را منتقدین کسب کرد و اکثرا از سریال و بازی ها راضی بودند .

نظرات و نقدها 0

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *