اورویل The Orville

سریال اورویل The Orville 2017 درباره سفیه ای اکتشافی از زمین به نام اورویل که در 400 سال آینده اتقاق می افتد و ماجرای های آنان را نشان میدهد و ...

معرفی سریال اورویل The Orville

این مجموعه زیبا و تماشایی و پرطرفدار و چشم نواز در سال 2021 توسط کشور آمریکا و به زبان انگلیسی تولید و ساخته شده است . کارگردانی این عنوان را بصورت مشترک جان کاسار، برانون براگا، ست مک فارلین، کلی کرونین انجام داده و نویسندگی فیلمنامه هم برعهده آندره بورمانیس، دیوید آ. گودمن، چری شواپرواتدومرونگ، لیز هلدنز بوده و بازیگران این اثر آدریان پالیکی، پنی جانسون جرالد، اسکات گرایمز، پیتر میکون، جی لی، مارک جکسون، جسیکا زور، نورم مک دونالد، هالستون سیج، چاد ال. کولمن، کای ونر، آن وینترز هستند .

 

این سریال چه زمانی و توسط چه شبکه ای پخش شد ؟

سریال اورویل The Orville برای اولین بار در تاریخ دهم سپتامبر 2017 توسط کانال های بسیار محبوب و پربیننده FOX و HULU مایش داده شد .

 

چه اطلاعات دیگری از این مجموعه داریم ؟

این اثر توسط کمپانی های تلویزیون قرن 20 و فازی دور پروداکشنز تهیه و تولید شده است و گفته شده از روی سریال استار ترک برداشته و ساخته شده . از نظر بینندگان و منتقدان فصل اول آن طور که باید خوب عمل نکرد اما فصل دوم را دوست داشتند و از آن تعریف کردند ، حالا باید دید نظرشان درباره فصل سوم چگونه خواهد بود .

نظرات و نقدها 0

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *