مادر بی نقص The Perfect Mother 2021

سریال مادر بی نقص The Perfect Mother 2021 درباره دختری است که به جرم قتل بازداشت شده ولی مادرش مطمئن است که او این کار را انجام نداده ، اما با تغییر شرایط و بدست آمدن مدارج جدید ، متوجه میشود حقیقت چیز دیگری است و ...

معرفی سریال مادر بی نقص The Perfect Mother 2021

این مجموعه زیبا و تماشایی و پرطرفدار و چشم نواز در سال 2021 توسط کشور های بلژیک ، آلمان ، فرانسه و به زبان فرانسوی تولید و ساخته شده است . کارگردانی این عنوان را فردریک گارسون انجام داده و نویسندگی فیلمنامه هم برعهده توماس بوله، کارول نوبل بوده و بازیگران این اثر جولی گایت، تومر سیسلی، ادن دوکوران، آندریاس پیتشمان، سیریل گوئی، سیلوین دیوااید، ماکسیم دریسن، امیلیا نوث، حلیما ایلتر، هاتیک، اینس اسپیریدونوف، فردریک تیرمونت هستند .

 

این سریال چه زمانی و توسط چه شبکه ای پخش شد ؟

سریال مادر بی نقص The Perfect Mother 2021 برای اولین بار در تاریخ سی و یکم آگوست 2021 توسط کانال های بسیار محبوب و پربیننده نتفلیکس و TF1 در چهار قسمت نمایش داده شد .

 

چه اطلاعات دیگری از این مجموعه داریم ؟

این اثر توسط مارک برگین، آیریس بوچر، پیتر نادرمن تهیه و ساخته شده است و محل فیلمبرداری و تولید هم شهرهای برلین و پاریس بوده . برخی منتقدان براین باورند که این مجموعه شبیه به سریال نزدیک بمان Stay Close 2021 ساخته شده .

نظرات و نقدها 0

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *