دکل The Rig 2023

سریال دکل The Rig 2023 درباره سکوی نفتی کیشورن براوو در سواحل کشور اسکاتلند است که در زمان برگشت به خانه ، مه شدیدی می آید و ارتباط آن ها را قطع میکند و بعد نیروهای ماوراءالطبیعه به آنها حمله میکنند و ...

معرفی سریال دکل The Rig 2023

این مجموعه زیبا و تماشایی در سال 2022 توسط کشور انگلستان و به زبان انگلیسی تولید و ساخته شده است . کارگردانی این عنوان را بصورت مشترک جان استریکلند و الکس هلمز انجام داده اند و دیوید مکفرسون، متیو جیکوبز مورگان، مگ سالتر هم وظیقه نویسندگی فیلمنامه را برعهده داشته اند و بازیگران این اثر امیلی همپشایر، ایین گلن، کالوین دمبا، مولی وورس، آبراهام پوپولا، روچندا سندال، ریچارد پپل، مارتین کامپستون، اوون تیل، استوارت مک کواری، کامرون فولتون، استیون بار هستند .

 

این سریال چه زمانی و توسط چه شبکه ای پخش شد ؟

سریال دکل The Rig 2023 برای اولین بار قرار است در تاریخ ششم ژانویه 2023 توسط کانال بسیار محبوب و پربیننده Amazon Prime Video نمایش داده شود .

 

چه اطلاعات دیگری از این مجموعه داریم ؟

تهیه کنندگی این اثر برعهده کمپانی های وایلد مرکروی پروداکشنز و آمازون استودیوز است . فصل اول این عنوان شش قسمت دارد . فیلمبرداری و تولید بنا بر اعلام عوامل سازنده در شهر ادینبرگ در کشور اسکاتلند بوده و در ماه نوامبر سال 2020 گروه آمازون اعلام کرد که این مجموعه را پخش خواهند کرد و حق انتشار آن را خریداری کرده اند .

 

اطلاعات کامل این سریال را از کجا دریافت کنیم ؟

شما عزیزان میتوانید با مراجعه به پست ( معرفی سریال دکل The Rig 2023 ) در بخش هیوا مگ از آخرین خبر های این مجموعه مطلع شوید.

نظرات و نقدها 0

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *