ترمینال لیست The Terminal List 2022

سریال ترمینال لیست The Terminal List 2022 درباره جیمز ریس ، فرمانده نیروی ویژه دریایی ارتش آمریکاست ، در یک ماموریت کل گروهش کشته میشوند و او حالا پس از بررسی و به کار بردن تجربه بیست ساله اش ، به دنبال انتقام از قاتلین آنهاست ...

معرفی سریال ترمینال لیست The Terminal List 2022

این مجموعه زیبا و تماشایی در سال 2022 توسط کشور آمریکا و به زبان انگلیسی تولید و ساخته شده است . کارگردانی این عنوان را فردریک ای.او توئی، سیلوین وایت، ام جی باست، آنتوان فوکوا انجام داده اند و نویسندگی فیلمنامه هم بصورت مشترک بر عهده تولو آووسیکا، دیوید دی گیلیو، اولومید اودبونمی، مکس آدامز بوده و بازیگران این اثر کریس پرت، کنستانس وو، تیلور کیچ، رایلی کیو، آرلو مرتز، جین تریپل هورن، جرد شاو، جی دی پاردو، لامونیکا گرت، کریستینا ویدال، نیک چینلوند، تاینر راشینگ، درو استارکی هستند .

 

این سریال چه زمانی و توسط چه شبکه ای پخش شد ؟

سریال ترمینال لیست The Terminal List 2022 برای اولین بار در تاریخ اول جولای 2022 توسط کانال بسیار محبوب و پربیننده Amazon Prime Video نمایش داده خواهد شد .

 

چه اطلاعات دیگری از این مجموعه داریم ؟

تهیه کنندگی این اثر برعهده کمپانی های آمازون استودیوز ، سیویک سنتر مدیا ، هیل دیستریکت مدیا ، ایندیوایزبل پروداکشنز ، ام آر سی تلویژن و میدا رایتس کپیتال است که در یک فصل هشت قسمتی تولید شده . داستان براساس کتابی که به قلم جک کار نوشته شده ، ساخته شده و این مجموعه توانسته یکبار کاندید دریافت جایزه بین المللی از فستیوال فیلم مونت کارلو موناکو شود . ایده تولید این عنوان هم در ماه آپریل 2020 ایجاد شد و در نهم مارس 2021 هم کار تصویربرداری و تولید آغاز شد .

نظرات و نقدها 0

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *