آکادمی آمبرلا The Umbrella Academy

سریال آکادمی آمبرلا The Umbrella Academy درباره خانواده ای است که قدرت های ابرقهرمانی دارند و با مرگ پدر خانواده دور هم جمع میشوند تا علت را پیدا کنند ، علتی که سبب تهدید جهان میشود و باید از آن محافظت کنند و ...

معرفی سریال آکادمی آمبرلا The Umbrella Academy

این مجموعه زیبا و تماشایی در سال 2019 توسط کشور آمریکا و به زبان انگلیسی تولید و ساخته شده است . کارگردانی این عنوان را بصورت مشترک جرمی وب، الن کوراس، استیون سورجیک، سیلوین وایت انجام داده اند و نویسندگی فیلمنامه هم بر عهده استیو بلکمن، جرمی اسلیتر، آرین میشل ویلیامز، لیندسی گلفاند بوده و بازیگران این اثر الیوت پیج، تام هاپر، دیوید کاستاندا، امی ریور-لمپمن، رابرت شیهان، آیدان گالاگر، جاستین اچ مین، کولم فیور، جردن کلر رابینز، ریتو آریا، آدام گادلی، کیت والش هستند .

 

این سریال چه زمانی و توسط چه شبکه ای پخش شد ؟

سریال آکادمی آمبرلا The Umbrella Academy برای اولین بار در تاریخ پانزدهم فوریه 2019 توسط کانال بسیار محبوب و پربیننده نتفلیکس نمایش داده شد .

 

چه اطلاعات دیگری از این مجموعه داریم ؟

تهیه کنندگی این اثر برعهده کمپانی های دارک هاوس اینترتیمنت و یونیورسال کیبل پروداکشنز است که در سه فصل ده قسمتی تولید شده . این مجموعه توانسته چهل و شش بار کاندید دریافت جوایز بین المللی شود که در میان آن ده بار توانسته آن را کسب کند ، همچنین شش بار موفق شده جایزه بسیار مهم امی را بدست بیاورد . محل فیلمبرداری و تولید در شهر همیلتون در اونتاریو کشور کانادا بوده و داستان هم از روی مجموعه کمیک بوک ها با همین نام که توسط جرارد وی، گابریل با ساخته شده ، نوشته شده است .

نظرات و نقدها 0

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *