نظاره گر The Watcher 2022

سریال نظاره گر The Watcher 2022 درباره زن و شوهری است که به خانه جدید خود میروند و بعد از ساکن شدن ، نامه هایی تهدید آمیز و ترسناک که امضایی با نام واچر دارد دریافت میکنند و ...

معرفی سریال نظاره گر The Watcher 2022

این مجموعه زیبا و تماشایی در سال 2022 توسط کشور آمریکا و به زبان انگلیسی تولید و ساخته شده است . کارگردانی این عنوان را پاریس بارکلی، جنیفر لینچ، رایان مورفی انجام داده اند و نویسندگی فیلمنامه هم بر عهده ایان برنان، ریوز ویدمن، ریلی اسمیت بوده و بازیگران این اثر نائومی واتس، بابی کاناواله، مارگو مارتیندیل، لوک دیوید بلوم، ایزابل گراویت، هنری هانتر هال، جنیفر کولیج، ست گابل، میا فارو، نوما دومزونی، ریچارد کیند هستند .

 

این سریال چه زمانی و توسط چه شبکه ای پخش شد ؟

سریال نظاره گر The Watcher 2022 برای اولین بار در تاریخ سیزدهم اکتبر 2022 توسط کانال بسیار محبوب و پربیننده نتفلیکس نمایش داده شد .

 

چه اطلاعات دیگری از این مجموعه داریم ؟

تهیه کنندگی این عنوان بر عهده کمپانی های رایان مورفی پروداکشنز و نتفلیکس استودیوز بوده است که در شهر رای ایالت نیویورک تولید و فیلمبرداری شده . داستان از روی ماجراهای واقعی و براساس مقاله ای که در سال 2018 میلادی توسط ریوز ویدمن نوشته شده بود ، ساخته شده . این مجموعه در وبسایت تحلیلی روتن توميتوز نمره 50 درصد را بدست آورده است .

نظرات و نقدها 0

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *