اولترا وایولت و عقرب سیاه Ultra Violet & Black Scorpion 2022

سریال اولترا وایولت و عقرب سیاه Ultra Violet & Black Scorpion 2022 درباره دختری نوجوان به نام ویولت رودریگز است که توسط یک ماسک بنفش به یک ابرقهرمان تبدیل میشود ، ابرقهرمانی دیگر به نام عقرب سیاه از او کمک میخواهد و ...

معرفی سریال اولترا وایولت و عقرب سیاه Ultra Violet & Black Scorpion 2022

این مجموعه زیبا و تماشایی در سال 2022 توسط کشور آمریکا و به زبان انگلیسی تولید و ساخته شده است . کارگردانی این عنوان را لزلی کولینز اسمال، جو لینچ، نیمیشا موکرجی انجام داده اند و اریکا هارل، دزیره پروکتور، لئو چو هم وظیفه نویسندگی فیلمنامه رو بر عهده داشتند و بازیگران این اثر اسکارلت استوز، جی آر ویارئال، ماریانا بورلی، خوان آلفونسو، براندون راسل، زلیا آنکروم، لورنا خورخه، برایان بلانکو، کائوری نویل، جینی چونگ، لیلی فریمن، آمارا رز، باربارا لورین هستند .

 

این سریال چه زمانی و توسط چه شبکه ای پخش شد ؟

سریال اولترا وایولت و عقرب سیاه Ultra Violet & Black Scorpion 2022 برای اولین بار در تاریخ سوم ژوئن 2022 توسط کانال بسیار محبوب و پربیننده Disney Channel نمایش داده شد .

 

چه اطلاعات دیگری از این مجموعه داریم ؟

تهیه کنندگی این اثر برعهده کمپانی های چو گارسیا ، جی ویو پروداکشنز و موکسی 88 است که در یک فصل ده قسمتی در شهر چالمت در ایالت لوئیزیانا تولید و فیلمبرداری شده .

نظرات و نقدها 0

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *