ی Uncle from Another World 2022

انیمیشن سریالی عمویی از جهانی دیگر Uncle from Another World 2022 درباره پسری است به نام تاکافومی که عمویش 17 سال در کما بوده و حالا به دنیا برگشته ، او در این مدت در دنیایی دیگر زندگی میکرده و با قدرت های خاص و خارق العاده برگشته است و ...

معرفی انیمیشن سریالی عمویی از جهانی دیگر Uncle from Another World 2022

این مجموعه زیبا و پرطرفدار ساخت سال 2022 کشور ژاپن و به زبان ژاپنی است. کارگردانی این مجموعه را شیگکی کاوایی انجام داده اند و کنتا ایهارا وظیفه نویسندگی فیلمنامه را برعهده داشته و صداپیشگان هم تاکههیتو کویاسو، جون فوکویاما، میکاکو کوماتسو، هاروکا توماتسو، آئوی یوکی، نوبوهیکو اوکاموتو، کنیچی سوزومورا، آکی تویوساکی، یو تایچی، جونیچی یاناگیتا، شوتا یاماموتو هستند. .

 

این سریال توسط چه شبکه ای پخش شد ؟

انیمیشن سریالی عمویی از جهانی دیگر Uncle from Another World 2022 برای اولین بار در تاریخ بیستم جولای 2022 توسط شبکه محبوب و پرطرفدار Netflix نمایش داده شد .

 

چه اطلاعات دیگری از این عنوان داریم ؟

تهیه کنندگی این ساخته توسط کمپانی های آتلایر پونتدارک ، کادوکاوا و نتفلیکس انیمیشن استودیوز انجام شده که فصل اول آن سیزده قسمت دارد و داستان بر اساس مجموعه مانگایی که توسط هوتوندوشیندیرو ساخته شده ، اقتباس شده . این عنوان با نام انیمه Isekai Ojisan 2022 هم شناخته میشود و معروف است .

نظرات و نقدها 0

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *