واکر Walker

سریال واکر Walker 2021 درباره مردی است به نام کوردل واکر که پس از سالها در حالی که همسرش فوت شده و دو فرزند دارد ، به شهرش برمیگردد و ...

معرفی سریال واکر Walker

این مجموعه زیبا و تماشایی در سال 2021 توسط کشور آمریکا و به زبان انگلیسی تولید و ساخته شده است . کارگردانی این عنوان را بصورت مشترک استیو رابین، امین کادرالی، تسا بلیک، استیسی کی بلک انجام داده اند و نویسندگی فیلمنامه هم بر عهده کریستوفر کنان، آنا فریک، لسلی گریف، پل هاگیس بوده و بازیگران این اثر جرد پادالکی، مولی هاگان، کیگان آلن، ویولت برینسون، کاله کالی، کوبی بل، جف پیر، میچ پیلگی، اودت آنبل، لیندسی مورگان، جالن توماس بروکس، آمارا ساراگوزا هستند .

 

این سریال چه زمانی و توسط چه شبکه ای پخش شد ؟

سریال واکر Walker برای اولین بار در تاریخ بیست و یکم ژانویه 2021 توسط کانال بسیار محبوب و پربیننده The CW نمایش داده شد .

 

چه اطلاعات دیگری از این مجموعه داریم ؟

تهیه کنندگی این اثر برعهده کمپانی های استیک تو یور گانز پروداکشنز ، رایدبک ، پرسود بای بیر و سی بی اس استودیوز است که در دو فصل بیست قسمتی تولید شده . این مجموعه توانسته یکبار کاندید دریافت جوایز بین المللی شود . محل فیلمبرداری و تولید در شهر آستین تگزاس بوده و این مجموعه بازسازی سریالی است که در سال 1993 ساخته شده بود . طبق اعلام تیم سازندگان و شبکه پخش کننده ، برای فصل سوم هم تمدید شده است .

نظرات و نقدها 0

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *