راهبه جنگجو Warrior Nun

سریال راهبه جنگجو Warrior Nun درباره دختری 19 ساله است که وقتی میمیرد ، در سردخانه با قدرت های ماورایی بیدار میشود و وظیفه مبارزه با شیاطین روی زمین را برعهده دارد و ...

معرفی سریال راهبه جنگجو Warrior Nun

این مجموعه زیبا و تماشایی در سال 2022 توسط کشور آمریکا و به زبان انگلیسی تولید و ساخته شده است . کارگردانی این عنوان را سارا واکر، سایمون بری، ماتیاس هرندل انجام داده اند و مت بوساک، دیوید هایتر، امی برگ هم بصورت مشترک وظیقه نویسندگی فیلمنامه را برعهده داشته اند و بازیگران این اثر آلبا باپتیستا، کریستینا تونتری یانگ، تویا ترنر، لورنا آندریا، تریستان اولوآ، تکلا روتن، اولیویا دلکان، خواکیم دی آلمیدا، پیتر دی جرسی، سیلویا دی فانتی، لوپه هایدن ایوانز هستند .

 

این سریال چه زمانی و توسط چه شبکه ای پخش شد ؟

سریال راهبه جنگجو Warrior Nun برای اولین بار در دوم جولای 2020 توسط کانال بسیار محبوب و پربیننده Netflix نمایش داده شد .

 

چه اطلاعات دیگری از این مجموعه داریم ؟

تهیه کنندگی این اثر برعهده کمپانی های فرسکو فیلم سرویس ، ریلیتی دیستورشن فیلد و نتفلیکس استودیوز است . فصل اول این عنوان ده قسمت دارد . فیلمبرداری و تولید بنا بر اعلام عوامل سازنده در شهر سویا کشور اسپانیا بوده . این ساخته موفق شده پنج بار برنده جایزه از فستیوال های مهم بین المللی شود و شش بار دیگر هم کاندید دریافت جایزه از دیگر جشنواره ها بشود .

نظرات و نقدها 0

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *