اژدهای سفید White Dragon

سریال اژدهای سفید White Dragon درباره استاد دانشگاهی به نام جوناه است که همسرش در یک تصادف رانندگی در هنگ کنگ کشته میشود و مشکلات او شروع میشود و ...

معرفی سریال اژدهای سفید White Dragon

این مجموعه زیبا و تماشایی در سال 2019 توسط کشور انگلستان و به زبان های انگلیسی ، ماندرین ، چینی تولید و ساخته شده است . کارگردانی این عنوان توسط پل اندرو ویلیامز انجام شده و نویسندگی متن فیلمنامه برعهده مارک دنتون، جانی استاکوود، مارستون بلوم بصورت مشترک بوده و بازیگران این اثر جان سیم، آنتونی چاو سانگ ونگ، کتی لیونگ، روزالیند هالستد، آنتونی هیز، امیلیا فاکس، تیم مک ایننرنی، کای الکساندر، درولا کیروان، تام وو، توماس چنهینگ، جیسون وونگ هستند .

 

این سریال چه زمانی و توسط چه شبکه ای پخش شد ؟

سریال اژدهای سفید White Dragon برای اولین بار در تاریخ هشتم فوریه 2019 توسط کانال بسیار محبوب و پربیننده iTV نمایش داده شد .

 

چه اطلاعات دیگری از این مجموعه داریم ؟

تهیه کنندگی این اثر برعهده کمپانی تو برادرز پیکچر و آی تی وی استودیوز است . فصل اول این عنوان هشت قسمت دارد . فیلمبرداری و تولید بنا بر اعلام عوامل سازنده در کشور فیلیپین بوده . این ساخته همچنین با نام سریال Strangers هم شناخته میشود و معروف است . این مجموعه توانسته یکبار کاندید دریافت جایزه از فستیوال های مهم بین المللی بشود . این سریال همچنین از طریق کانال پرمخاطب Amazon Prime Video هم منتشر شده است .

نظرات و نقدها 0

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *