لوله کش های کاخ سفید White House Plumbers 2023

سریال لوله کش های کاخ سفید White House Plumbers 2023 درباره اطرافیان و خود رئیس جمهور وقت آمریکا ریچارد نیکسون ، که میخواستند با پرونده واترگیت ریاست جمهوری را نگه دارند ولی آن را سرنگون کردند و ...

معرفی سریال لوله کش های کاخ سفید White House Plumbers 2023

این مجموعه زیبا و تماشایی در سال 2023 توسط کشور آمریکا و به زبان انگلیسی تولید و ساخته شده است . کارگردانی این عنوان را دیوید مندل انجام داده اند و الکس گریگوری، پیتر هایک هم بصورت مشترک وظیقه نویسندگی فیلمنامه را برعهده داشته اند و بازیگران این اثر وودی هارلسون، جاستین تروکس، دیوید کرومهولتز، کرنان شیپکا، لنا هدی، کاتلین ترنر، توبی هاس، کوربین برنسن، آیک بارینهولتز، کیم کوتس، لیام جیمز، ریچ سامر هستند .

 

این سریال چه زمانی و توسط چه شبکه ای پخش شد ؟

سریال لوله کش های کاخ سفید White House Plumbers 2023 برای اولین بار قرار است در ماه مارس 2023 توسط کانال بسیار محبوب و پربیننده HBO نمایش داده شود .

 

چه اطلاعات دیگری از این مجموعه داریم ؟

تهیه کنندگی این اثر برعهده کمپانی های کراش اند سالویج ، اچ بی او اینترتیمنت و هوم باکس آفیس است . فصل اول این عنوان پنج قسمت دارد . فیلمبرداری و تولید بنا بر اعلام عوامل سازنده در شهر واشنگتن دی سی بوده و داستان از روی کتابی که توسط اگیل و متیو کروگ نوشته شده ، اقتباس شده . در چهارم دسامبر 2019 تولید این اثر توسط شبکه اعلام شد . پرونده واترگیت به عنوان پیچیده ترین و بزرگترین رسوایی تاریخ سیاست کشور آمریکا محسوب میشود .

 

اطلاعات کامل این سریال را از کجا دریافت کنیم ؟

شما عزیزان میتوانید با مراجعه به پست ( معرفی سریال لوله کش های کاخ سفید White House Plumbers 2023 ) در بخش هیوا مگ از آخرین خبر های این مجموعه مطلع شوید.

نظرات و نقدها 0

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *