چرا او؟ Why her? 2022

سریال چرا او؟ Why her? 2022 درباره دختری به نام او سو جی است که میتواند یکی از بهترین وکلا شود ، اما تغییراتی در یکی از پرونده هایش صورت میگیرد که باعث تنزل رتبه او میشود و تمام زحماتش از بین میرود و مجبور است به عنوان استادیار در یکی از دانشگاه های کوچک محلی تدریس کند تا اینکه با گونگ چان آشنا میشود و ...

معرفی سریال چرا او؟ Why her? 2022

این مجموعه زیبا و تماشایی و پرطرفدار و چشم نواز در سال 2022 توسط کشور کره جنوبی و به زبان کره ای تولید و ساخته شده است . کارگردانی این عنوان را سون جین پارک انجام داده نویسندگی فیلمنامه هم برعهده هوانگ این-یوپ، هیئون جین سو، چا چئونگ هوا، بائه سون، بائه این هیوک، لی جو وو، لی جین هیوک، کیو سونگ لی، دال هوان جو، جئون جین کی، جی سونگ هیون، کیم جائه هوا هستند .

 

این سریال چه زمانی و توسط چه شبکه ای پخش شد ؟

سریال چرا او؟ Why her? 2022 برای اولین بار در تاریخ سوم ژوئن 2022 توسط کانال بسیار محبوب و پربیننده SBS در یک فصل شانزده قسمتی نمایش داده شد .

 

چه اطلاعات دیگری از این مجموعه داریم ؟

این اثر توسط کمپانی های استودیو اس و وو مدیا تولید و ساخته شده . فیلمبرداری و تولید در نوامبر 2021 آغاز شد ولی با مبتلا شدن کارگردان به بیماری کووید 19 بمدت دو هفته پروژه تعطیل شد و با توجه به طولانش شدن دوران نقاهت ، ادامه ساخت بدون حضور پارک انجام شد و توسط کارگردانان موقت ، کیم جی یون و کانگ بو سونگ انجام شد و در مجموع هشت ماه کار تهیه زمان برده است .

 

در قسمت شانزدهم خواهیم دید : در جلسه دادگاه، همه طرف ها ادعای بی گناهی دارند و به خطاهای خود اعتراف نمی کنند، به جز سو جی. او علاوه بر اعتراف به خطاهای خود، بی رحمی های چوی ته گوک را برای همگان آشکار می کند و برای مجازات او گام به گام جلو می رود. در نبرد میان قدرت و حقیقت، سو جی طرف حقیقت را می گیرد

نظرات و نقدها 0

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *