ویلو Willow 2022

سریال ویلو Willow 2022 درباره جادوگری است به نام ویلو آفگود که گروهی شش نفره را جمع میکند تا به مبارزه با نیرویی ترسناک و خطرناک بروند تا دنیا را نجات بدهند و ...

معرفی سریال ویلو Willow 2022

این مجموعه زیبا و تماشایی در سال 2022 توسط کشور آمریکا و به زبان انگلیسی تولید و ساخته شده است . کارگردانی این عنوان بصورت مشترک توسط فیلیپا لوتورپ، دبس پترسون، استیون وولفندن، جیمی چایلدز انجام شده و جاناتان کاسدان، جان بیکرستاف، جولیا کوپرمن وظیقه نویسندگی فیلمنامه را برعهده داشته اند و بازیگران این اثر روبی کروز، الی بامبر، ارین کلیمن، تونی رولوری، آمار چادا پاتل، وارویک دیویس، دمپسی بریک، کلودیا هیوز، رالف اینسون، گراهام هیوز، جوناس سوتامو هستند .

 

این سریال چه زمانی و توسط چه شبکه ای پخش شد ؟

سریال ویلو Willow 2022 برای اولین بار در تاریخ سی نوامبر 2022 توسط کانال بسیار محبوب و پربیننده Disney Plus نمایش داده شد .

 

چه اطلاعات دیگری از این مجموعه داریم ؟

تهیه کنندگی این اثر برعهده کمپانی های ایمجین اینترتیمنت ، لوکاس فیلم تلویژن و دیزنی استودیوز است . فصل اول این عنوان هشت قسمت دارد . فیلمبرداری و تولید بنا بر اعلام عوامل سازنده در کشور ولز بوده و این مجموعه دنباله ای برای فیلمی با همین نام که در سال 1988 میلادی ساخته شده بود ، است . ایده تولید این سریال در ماه می سال 2018 اعلام شد و در ژوئن 2021 در ساحل پندین سندز تصویربرداری آغاز شد و توانسته از منتقدین نمره 70 درصد که امتیاز خوبی است را بدست بیاورد .

نظرات و نقدها 0

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *