هندی ویروس Virus

ویروس , داستان این فیلم زمانی را در بر میگیرد که نوعی ویروس که با نام NIPAH شناخته شده است و به نوعبی به ویروس کرونا کم شباهت هم نیست جنوب هند را فرا میگیرد و افراد زیادی را از بشریت می کشد و در اینجا با چالش های متخصصانی روبرو می شویم که در تلاشند بشریت را نجات دهند..

دانلود فیلم هندی ویروس Virus 2019 با زیرنویس فارسی

دانلود فیلم Virus 2019 با زیرنویس چسپیده به زبان پارسی با لینک مستقیم

 

توضیحاتی درباره این فیلم سینمایی:

یک ساخته قدرتمند محصول کشور هند که به تازگی منتشر شده است و حسابی هم نیامده سر و صدا به پا کرده است در دورانی که اکثر نقاط جهان برای نجات جانشان به نوعی در قرنطینه هستند و بشر یک دوران بسیار سخت را برای مقابله با ویروس جدید کرونا یا COVID-19 می گدراند.

این سینمایی با همکاری و کارگردانی آشیق ابو در زمینه شیوع ویروس نیپا در سال 2018 در کرالا تهیه شده است. شرایط شیوع این بیماری تقریبا شبیه به محبوب ترین ویروس حاله حاضر یعنی کرونا است که جهان را کم کم در برگرفته است همچنین این ساخته توسط محسین پاراری ، شرفو و سوشاس نوشته شده است .برخی بازیگران این فیلم در یک گروه موسیقی بوده اند و حال در کناره هم نقش های اصلی را ایفا می کنند.

دانلود فیلم ویروس

دانلود فیلم ویروس

حدودا دو ماه از اکران فیلم میگذرد وقی این ساخته به اکران رسید با نظر مثبت بسیاری از منتقدین روبرو شد و توانست همان اول راه خودش را به عنوان یک موفقیت کامل به جهانیان نشان دهد .

ماجرای فیلم از آنجا شروع می شود که مردی به نام ذکریا محمد به دانشکده کوژکود که یک دانشکده پزشکی است منتقل می شود وی که از نوعی ویروس ناشناخته رنج میبرد در همین دانشکده جانش را از دست می دهد و آن را به 18 نفر دیگر نیز منتقل می کند که 16 نفر آن ها مانند وی جان خودشان را از دست می دهند و تنها دو نفر باقی می مانند.

به طور کلی اساس ساخت این سینمایی از شیوع ویروس Nipah در سال 2018 در کرالا بوده است و به گونه ای سختی ها و دشواری هایی را که بر سر راه مردم به وجود می آورد را به تصویر می کشاند همچنین لازم به ذکر است که فیلم برداری این فیلم نزدیک به 52 روز طول کشید.

دانلود فیلم هندی ویروس 2019 با زیرنویس فارسی چسبیده

_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_

دانلود با کیفیت 480p

دانلود با کیفیت 720p

دانلود با کیفیت 1080p

_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_

نظرات و نقدها 0

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *