دانلود کالکشن ثور 1 و 2 و 3 و 4 Thor 2011-2022

ثور , خدای قدرتمند اما عجول جایی تصمیمات یک شخص موجب خشم اودین می شود زندگی اش را دچار تحولی عظیم می کند...

دانلود فیلم های ثور با دوبله فارسی و لینک مستقیم

دانلود فیلم خارجی Thor 2011 – 2022  کامل با دوبله فارسی و کیفیت عالی

لینک های دانلود نسخه کامل فیلم تور 1 و 2 و 3 و 4 با کیفیت Bluray قرار گرفت

(نسخه فیلم ثور 4 Thor love and thunder 2022 در سال آینده اضافه خواهد شد)

 

به دستور کارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه ، لینک های دانلود حذف شد

 

توضیح کلی در مورد فیلم :

وقتی خدایان پا به دنیای مارول می گذارند ! یکی از بهترین اتفاق ها برای بری آثار مارول وقتی رقم خورد که پایه خدای رعد به داستان ها باز شد حتما افسانه هایی راجب ثور و پتکش شنیده اید در دینایی مارول نیز اودین وجود دارد و همراه با خانواده اش تاثیر مستقیم بر بشریت می گذارد با آمدن ثور به دنیای قهرمانان باید منتظر رویداد های بی نظیری بود.

همزمان با اکران کاپیتان آمریکا برای زمینه سازی فیلم های انتقام جویان اثری متفاوتی دیگر نیز به اکران رسید جایی که قهرمان آزگارد به طور اتفاقی پایش به زمین باز می شود و حال برای انسان ها یک تهدید به حساب می آید اما همین اتفاق موجب می شود که زمینه سازی فیلم های مارول بار دیگر به سبکی متفاوت رقم بخورد.

البته لازم به ذکر است که سری اول این سینمایی انتظارات بسیار بالایی از آن به عمل امد که البته نتوانست همه را بر آورد سازد اگرچه بازهم روند کلی موفقیت آمیزی را طی کند اگرچه انتقاد هایی به سازندگان آن وارد شد اما برخی هم عنوان داشتند که برایش شروع کاری بسیار ارزشمند روانه سینما شده است.

دانلود فیلم Thor 2011

دانلود فیلم دانلود فیلم Thor 2011 با دوبله فارسی

دانلود فیلم دانلود فیلم Thor 2011 با دوبله فارسی

اولین عنوان با نام ثور در سال 2011 میلادی به اکران رسید این سینمایی به کارگردانی Kenneth Branagh و فیلم نامه نویسی Ashley Miller ساخته شد و علارقم وجود برخی ابهامات مانند انتخاب بازیگران مناسب برای نقش آفرینی به جای کاراکترهای اصلی سرنجام به نتیجه ای مناسب رسیدند به هر حال هر کدام از بازیگران باید به گونه ای انتخاب می شدند که بتوانند تا حتی ده سال دیگر برای ساخت ادامه هایی دیگر و یا حضور در اسپین آف های محبوب مارول آمادگی کامل داشته باشند.

ثور پسر اودین زمانی که آماده گرفتن حکومت از پدرش بود دچار اخلافاتی با وی می شود او مردی قدرتمند و مسئولیت پذیر است اما جوان و کم تجربه تر نسبت به پدرش می باشد برادرش لوکی نیز در کارها به یاری می رساند اگرچه نیم نگاهی به تخت پادشاهی دارد اما همه میدانند اودین چه کسی را انتخاب خواهد کرد تا زمانی که قبیله همسایه به آزگارد نفوذ می کند و میخواهد سنگ ارزشمندی را بدزدد نگهبانان متوجه می شوند و مانع این کار می شوند اما ثور اعتقاد دارد که باید آن هارا به طور کامل از بین ببرند و از دستورات پدرش سرپیچی می کند و به یوتانهاین سفر میکند .

*************************************

دانلود رایگان فیلم ثور 1 با دوبله فارسی

_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_

_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_

_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_

پیش نمایش رسمی Thor 2011

 

 

دانلود فیلم Thor: The Dark World 2013

دانلود فیلم دانلود فیلم Thor: The Dark World 2013 با دوبله فارسی

دانلود فیلم دانلود فیلم Thor: The Dark World 2013 با دوبله فارسی

پس از دوسال انتظار سرنجام در تاریخ 2013 میلادی سینمایی دوم ثور با عنوان دنیای تاریک به اکران می رسد این فیلم به کارگردانی Alan Taylor و فیلم نامه نویسی Christopher L. Yost ساخته می شود و به طور کلی سازندگان آن نسبت به سری اول تغیرات ویژه دارند اگرچه تیم بازیگری اغلب مانند سینمایی اول می باشد اما داستان کمی متفاوت تر و این بار بیشتر در بیرون از زمین رخ می دهد.

داستان سری دوم بیشتر حول محور جین می باشد دوست عزیز ثور که در زمین با او آشنا شده است در یک اتفاق عجیب کمی ناخوش می شود و ثور که متوجه موضوع شده پس از مدت ها به زمین باز میگردد آن ها در همان ابتدای دیدار با هم متوجه می شوند که جین بیمار شده است بیماری ای ظاهرا باید در بیرون از زمین درمان شود درواقع ماده ای عجیب درون جین می باشد و اورا تسخیر کرده است ماده ای که هنوز راهی برای خارج کردنش پیدا نکرده اند حال همه این اتفاقات موجب می شود که ثور جین را به آزگارد ببرد و به پدر و مادرش معرفی کند اودین از این موضوع کمی عصبانی می شود که چرا میخواهد پسرش با یک شخص فانی ازدواج نکند .

علارقم این که از سری دوم انتظارات بیشتری بود اما این فیلم هم کمی ضعیف تر از عنوان اولی شناخته شد اگرچه منتقدین از آن چندان تعاریفی نداشتند اما مخاطبین و طرفداران با وجود بری انتقاد ها از آن حمایت کردن و به طور کلی روند پیشرفت کامل ساکنی را تجربه کرد.

*************************************

دانلود رایگان فیلم ثور : دنیایی تاریک با دوبله فارسی

_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_

_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_

پیش نمایش رسمی Thor: The Dark World 2013

 

(Thor: Ragnarok (2017

دانلود فیلم Thor: Ragnarok با دوبله فارسی

دانلود فیلم Thor: Ragnarok با دوبله فارسی

4 سال تاخیر در ساخت سری جدید از عنوان محبوب ثور کاملا ارزشش داشت چرا که در نهایت سومین سری این فیلم به کارگردانی Taika Waititi و فیلم نامه نویسی Eric Pearson ساخته شد و سر انجام در سال 2017 میلادی به اکران رسید و به جرعت میتوان گفت که تبدیل به یکی از بهترین آثار سینمای مارول شد و از بین سه گانه ثور تبدیل به بهترین آن نیز شد.

معمولا در دنیایی مارول در همه فیلم ها شاهد سیر صعودی بوده ایم یعنی هر کدام از آثار در سری های بعدی کاملا بهتر بوده اند و با گذشت  زمان و حضور کارگردان های حرفه ای تر کیفیت فیلم ها بالاتر رفته و در نتیجه ارزش کار حسابی بالا رفته سینمایی سوم ثور که با عنوان رگناروک منتشر شد نیز نمونه ای بارز از این پیشرفت می باشد به طور کلی سینمایی سوم توانست هم نظر مثبت منتقدین را جلب کند و هم همه طرفداران متعصب ثور را حسابی غافل گیر کرد چرا که به علت ضعف های سری دوم خیلی ها گمان نمی کردند چنین ساخته ای از این کمیک محبوب وارد سینما بشود.

اما بپردازدیم به دستان سومین فیلم جایی که مشکلات پشت سر هم می آیند و ثور را به چالش می کشند وی متوجه می شود که رگناروک نزدیک است این اسم در واقع عنوان یک آخر زمان برای آزگارد می باشد ثور تلاش می کند تا مانع از نابودی کشور خود بشود اما وقتی درگیر انجام چنین کارهایی متوجه می شودک ه مشکل بزرگتری اورا به چالش کشیده است اودین که به زمین رفته است حال چیزی به پایان عمرش نمانده است او آخرین لحظات زندگی اش را در کنار پسرانش می گذارند و به آن ها خبر می دهد که رگناروک هنوز در جریان است و همچنین به آن ها اخطار می دهد که مراقب خواهر خودشان باشند!

*************************************

دانلود رایگان فیلم ثور : رگناروک با دوبله فارسی

_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_

_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_

پیش نمایش رسمی Thor: Ragnarok 2017

 

(Thor Love and Thunder (2022

دانلود فیلم Thor: Love and Thunder 2022 با دوبله فارسی

دانلود فیلم Thor: Love and Thunder 2022 با دوبله فارسی

اما صبر کنید عنوان محبوب و هیجان انگیز ثور همچنان ادامه خواهد داشت حتی پس از به پایان رسیدن خط داستانی انتقام جویان حال باید منتظر داستان های جدید و مهیج مارول برای سایر کمیک ها باشید اینبار دنیایی ثور متحول خواهد شد سینمایی چهارم این فیلم که با عنوان ثور : عشق و رعد در حال تولید می باشد قرار است خط داستانی جدیدی از این فیلم را به شما نشان دهد.

حضور ناتالی پورتمن بازیگران نقش اصلی جین پس از غیبت در یکی از این عناوین در این فیلم تایید شده است و حتی داستان اصلی حول محور شخصیت او خواهد بود همچنین ستاره ای بزرگی دیگر برای اولین بار پا به دنیایی فانتزی و جذاب مارول گذاشته است کریستین بیل یکی از مطرح ترین بازیگران سینمای جهان نیز به طور رسمی در این فیلم حضور خواهد داشت و مطمئنن از از بازی او نهایت لذت را خواهید برد.

پس از پایان جنگ ابدیت ثور که هدف خاصی را در سر ندارد همراه با نگهبانان فضا راهی ماجراجویی شده است وی از جنگ جوی والکری خود درخواست می کند که آزگارد را به تنهایی پابرجا کند و اورا به نوعی پادشاه بر حق آزگارد میخواهند اما در این بین اتفاقات عجیبی برای جین در حال رخ دادن است کاراکتری که کم اطلاع کمی درباره اش می دانیم حال او در طی اتفاقاتی صاحب قدرتی عظیم می شود قدرت عظیم ثور در اختیار یک زن است و ماجراجویی های تازه در حال رخ دادن است.

سینمایی چهارم با تاخیر یک سال در 11 فوریه 2014 همزمان با سری دوم دکتر استرنج به اکران خواهد رسید و علت این تاخیر هم مسلما همانند خیلی دیگر از فیلم ها شیوع ویروس کوودید 19 می باشد.

*********************

دانلود رایگان فیلم ثور : عشق و رعد با دوبله فارسی

_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_

 

دانلود نسخه دوبله فارسی با کیفیت پرده ای

_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_

[irp posts=”1011″ name=”دانلود فیلم 2022 Thor love and thunder”]

پیش نمایش Thor: Love and Thunder 2022

نظرات و نقدها 12

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 • NAWEED
  0

  فلم سانسور شده

 • sm384
  0

  تمام سایت ها این فیلم و بقیه فیلمهایی که گذاشتید مجانی اجازه دانلود میدن برای چی باید پول داد و فیلم سانسور شده دانلود کرد ؟

  1. adminio
   0

   سلام رایگان شد

 • Kossar
  0

  متاسفانه تو تمام سایت ها فیلم ها سانسور شده ست

 • Amir
  0

  سانسور شده هست یا نه

  1. Arvand
   0

   بله

 • وحید
  1

  عالیه جدیدش کی میاد

  1. Arvand
   0

   زمانش مشخص نیست
   هر وقت بیاد میذاریم

 • hiddlesfan
  0

  love and thunder منتشر شد چرا نمیزارید ؟

 • غزال
  0

  من دو تا سری داناود کردم و اصلا دوبله نبود

 • احمدرضا
  0

  سلام واقعا قشنگ بود. در واقع تمامینو و جدید بود

 • Mohamed
  0

  سریال عالی