نقاب میوتارو A Whisker Away

انیمیشن نقاب میوتارو A Whisker Away 2020 درباره دختری است به نام میو ساساکی که عاشق پسر همکلاسی اش که کنتو هینود نام دارد میشود ، چون کنتو به او توجه نمیکند ، یک ماسک جادویی پیدا میکند که میتواند به گربه تبدیل شود ، اما ...

معرفی انیمیشن نقاب میوتارو A Whisker Away

این ساخته زیبا و تماشایی و پرطرفدار و چشم نواز ، در سال 2020 توسط کشور ژاپن و به زبان ژاپنی تولید و ساخته شده است . کارگردانی این عنوان را جونیچی ساتو، توموتاکا شیبایاما بصورت مشترک انجام داده اند و ماری اوکادا وظیفه نویسندگی متن فیلمنامه را عهده دار بودند و صداپیشگان این اثر میرای شیدا، ناتسوکی هانا، جانی یونگ بوش، باب بوخهولز، کیرا باکلند، ربا بوهر، گریفین برنز، آمار کومار دانگ، تاد هابرکورن، اریکا هارلاچر، آیاکو کاواسومی، رینا کیتاگاوا هستند .

 

این اثر چه زمانی و توسط چه شبکه ای پخش شد ؟

انیمیشن نقاب میوتارو A Whisker Away برای اولین بار در تاریخ بیست و یکم دسامبر سال 2022 میلادی در سینماهای سراسر جهان نمایش داده شد .

 

چه اطلاعات دیگری از این اثر داریم ؟

تهیه کنندگی این عنوان برعهده کمپانی های بی اس فوجی ، دنتسو میتتسو کامینیوکیشنز و فوجی کریتیو بوده است که طبق اعلام عوامل سازنده ، در شهر آیچی در کشور ژاپن تولید و ساخته شده و توانسته تا کنون یکبار کاندید دریافت جوایز مختلف از جشنواره های مهم و معتبر بین المللی شود . این عنوان با نام انیمیشن Nakitai watashi wa neko o kaburu 2020 هم شناخته میشود و معروف است .

نظرات و نقدها 0

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *