ی My Dad the Bounty Hunter 2023

انیمیشن سریالی پدرم شکارچی جایزه بگیر My Dad the Bounty Hunter 2023 درباره مرد و پدر یک خانواده است که اعضایش نمیدانند او شغلش چیست ، روزی دو کودکشان به صورت تصادفی به فضا میروند و میبینند که ...

معرفی انیمیشن سریالی پدرم شکارچی جایزه بگیر My Dad the Bounty Hunter 2023

این مجموعه زیبا و پرطرفدار ساخت سال 2022 کشور آمریکا و به زبان انگلیسی است. کارگردانی و نویسندگی فیلمنامه این مجموعه را بصورت همرمان و مشترک اورت داونینگ جونیور، پاتریک هارپین انجام داده اند و شکیرا پرسلی آنها را در نوشتن متن داستان همراهی و کمک کرده و صداپیشگان هم لاز آلونسو، ایوت نیکول براون، جیم راش، پریا فرگوسن، دوین برایت، راب ریگل، لزلی اوگامز، ایوان اورجی، جکوبی سواین، تاندو تابت، ونیز ونگ هستند. .

 

این سریال توسط چه شبکه ای پخش شد ؟

انیمیشن سریالی پدرم شکارچی جایزه بگیر My Dad the Bounty Hunter 2023 برای اولین بار قرار است در تاریخ نهم فوریه 2023 توسط شبکه محبوب و پرطرفدار Netflix نمایش داده شود .

 

چه اطلاعات دیگری از این عنوان داریم ؟

تهیه کنندگی این ساخته توسط کمپانی های دیورف انیمیشن و نتفلیکس استودیوز انجام شده که فصل اول آن ده قسمت دارد و طبق اعلام تیم سازنده در شهر مونپلیه کشور فرانسه تولید شده .

 

اطلاعات کامل این سریال را از کجا دریافت کنیم ؟

شما عزیزان میتوانید با مراجعه به پست ( معرفی انیمیشن سریالی پدرم شکارچی جایزه بگیر My Dad the Bounty Hunter 2023 ) در بخش هیوا مگ از آخرین خبر های این مجموعه مطلع شوید.

نظرات و نقدها 0

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *