گوزن‌ شاه The Deer King 2021

انیمیشن گوزن‌ شاه The Deer King 2021 درباره مردی است به نام وان که در یک معدن نمک کار میکند ، با حمله سگ هایی که ویروسی مرگبار با خود دارند ، او میتواند دختری به نام یونا را آزاد کند ، این دو با هم ازدواج میکنند ، اما ...

معرفی انیمیشن گوزن‌ شاه The Deer King 2021

این ساخته زیبا و تماشایی و پرطرفدار و چشم نواز ، در سال 2021 توسط کشور ژاپن و به زبان ژاپنی تولید و ساخته شده است . کارگردانی این عنوان را ماساشی آندو , ماسایوکی میاجی انجام داده اند و تاکو کیشیموتو وظیفه نویسندگی فیلمنامه را برعهده داشته اند و صداپیشگان این اثر شینیچی تسوسومی، ریوما تاکوچی، آن واتانابه، هیسوی کیمورا، یوشیتو یاسوهارا، تسشو گندا، توتومیچی نیشیمورا، تورو ساکورای، شینشو فوجی، آتسوشی آبه، یوتاکا آئویاما هستند .

 

این اثر چه زمانی و توسط چه شبکه ای پخش شد ؟

انیمیشن گوزن‌ شاه The Deer King 2021 برای اولین بار در تاریخ چهارم فوریه 2022 از طریق شبکه محبوب و پرطرفدار Netflix نمایش داده شد .

 

چه اطلاعات دیگری از این اثر داریم ؟

تهیه کنندگی این عنوان برعهده کمپانی چوکیو تی وی برادکستینگ کمپانی ، ایست ژاپن مارکتینگ و کامینیوکیشن و فوکواوکا برادکستینگ سیستم بوده است . این ساخته موفق شده سه بار کاندید دریافت جایزه از فستیوال های مهم بین المللی شود . این اثر همچنین با نام انیمیشن Shika no ou 2021 هم شناخته میشود و معروف است .

نظرات و نقدها 0

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *